Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MetaL ÖğretmenLiği

MetaL ÖğretmenLiği Empty MetaL ÖğretmenLiği

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Perş. Mayıs 20, 2010 1:04 pm

Temel fen dersleriMetaL ÖğretmenLiği Virgulll talaşlı üretim teknolojisi oksijen gaz kaynak teknolojisiMetaL ÖğretmenLiği Virgulll statikMetaL ÖğretmenLiği Virgulll dinamikMetaL ÖğretmenLiği Virgulll istatistikMetaL ÖğretmenLiği Virgulll elektrik bilgisiMetaL ÖğretmenLiği Virgulll teknik resimMetaL ÖğretmenLiği Virgulll diferansiyel denklemlerMetaL ÖğretmenLiği Virgulll elektrik ark ve ileri kaynak teknolojisiMetaL ÖğretmenLiği Virgulll malzemeMetaL ÖğretmenLiği Virgulll cisimlerin dayanımıMetaL ÖğretmenLiği Virgulll metal süsleme sanatıMetaL ÖğretmenLiği Virgulll metalurji termodinamiğiMetaL ÖğretmenLiği Virgulll sıcak şekillendirmeMetaL ÖğretmenLiği Virgulll kalite kontrol vb. derslerin verildiği bir programdır.

Metal işleriMetaL ÖğretmenLiği Virgulll dökümMetaL ÖğretmenLiği Virgulll dökümcülük ve model modelcilik olmak üzere üç ayrı dalda öğretim yapılır. Genel kontenjanMetaL ÖğretmenLiği Virgulll sadece metal işleri koluMetaL ÖğretmenLiği Virgulll döküm-dökümcülükMetaL ÖğretmenLiği Virgulll
izabe ve metalurji kolu ve makine model/modelcilik kolu çıkışlı
adaylara ayrılmıştır. Metal Öğretmeni ünvanını alan mezunlar endüstri
meslek liseleri ve sanayi kuruluşlarında çalışabilirler.

Metal Öğretmenliği Programının Bulunduğu Üniversiteler ve Fakülteler :

MARMARA TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
GAZİ TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
SAKARYA TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ

AFYON KOCATEPE TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
FIRAT TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
ZONGULDAK KARAELMAS KARABÜK TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
FIRAT TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*