Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yolun Açık Olsun Sevgili!

Yolun Açık Olsun Sevgili! Empty Yolun Açık Olsun Sevgili!

Mesaj tarafından CryDewıL Paz Mayıs 02, 2010 1:02 pm

Gitmek işin kolay kısmıdırYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll zor olan gitmeye karar vermek. Ayrılık içimizi parçalasa daYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll bazen sadece giderek söner ruhun yangını. O yüzdenYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll yolun açık olsun sevgili!

Ben de bittiğimdeYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll gittim birilerinden. Zor olacağını düşünsem deYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll veda etmeyi becerdim. Demek şimdi senin sıran geldi. O zaman gitmelisin sevgili!
Elimizde güzel anılar var. Geçmişe yapılan yolculuklarda gülümseyerek hatırlayacağımız pek çok anıyı cebimize koyduk. Zaten başka ne kalır ki geriye sevdadan? Şanslıysan güzel zaman notları!
Bir ilişki bittiğinde elimde kalanlara bakarım. Kaç gülümseme biriktirmişsemYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll o kadar değerli kılınır aşkım. Kavgalarımız da olmuştur ancak beni ilgilendirenYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll nasıl barıştığımızdır.
İnsan her şeye alışır. YalnızlığaYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll ayrılığaYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll sessizliğeYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll gürültüyeYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll aşkaYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll birlikte yaşamayaYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll insana ait ne varsaYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll insan alışır. Önemli olan alıştığın düzenden diğerine geçecek cesaretin olmasıdır.
Demek artık seni özlemek zamanı gelmiş. Bir müddet hasret kokacak odam. Bunu da yaşamalı! Aşkın her halinde farklı renkler saklı. Seni sensizken sevmenin de bir rengi olmalı.
Kalbim yerinden fırlayacakmış gibiYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll dilimi bile zor tutuyorum. Gönül elbetteYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll “gitme” diye haykırmak istiyor ama sen sakın beni dinleme. Madem vakti gelmiş ayrılığınYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll şimdi kalsan yarın gidersin. O zaman daha da kötü olur belki bu vedaYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll kirli cümleler ve hakaret dolu kavgalar sonunda kapıyı vurup çıkarsın. Onları yaşamak daha kötü!
Hani bazen deriz yaYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll “Allah ölümün bile hayırlısını versin” diye; bence ayrılığın da hayırlısını versin. Hala gözlerimizin içine bakabiliyorkenYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll birbirimiz hakkında söyleyecek güzel sözlerimiz varken git sevgili!
Hiçbir aşk sonsuza kadar sürmez. Sürse de adına aşk denmez. DönüşürYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll değişir mutlaka o duygular. Sen banaYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll ben sana hala güzel bakıyorken git sevgili! Doğum günlerimizi unutmadanYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll her sene hasret dolu seslerle arayacak kadar iyiyken aramız bırakalım. Çok tutulmuş bir televizyon programınıYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll yerinde kesmek gibiYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll damağımızda tadı varken git sevgili!
Zaten gitme desem ne olacak? Ne kadar tutabilirim ki? Rica ve minnetle dayatılan bir ilişkinin ömrü ne olur? Gitme vakti geldiğindeYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll göndermeyi bilmeli. Aklı başka yaşamlara kayınca insanınYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll durduğu yer hapis gibidir. Oysa yolunu çizmelidir insan. Yaşam denilen bu yolculukta kim bilir daha ne maceralar yaşaman gereklidir. Benim içim elbette acıyor ama öyle yürekli ve dürüst bir gidiş istedin kiYolun Açık Olsun Sevgili! Virgulll gönül rahatlığıyla söylüyorum: Var git! Yolun açık olsun sevgili!
CryDewıL
CryDewıL
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 138
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 101
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

- Similar topics