Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

' UnutmaLıyım '

' UnutmaLıyım ' Empty ' UnutmaLıyım '

Mesaj tarafından CryDewıL Paz Mayıs 02, 2010 1:27 pm

Şimdi söylediklerim neyi değiştirir ' UnutmaLıyım ' Virgulll inan hiç bilmiyorum. Önceden söylemem gerekiyordu belki ama .. Cesaretimi yeni yeni topluyabiliyorum.

Evet ' UnutmaLıyım ' Virgulll seni seviyorum. Soracaksın biliyorum ' UnutmaLıyım ' Virgulll peki neden ? neden bitirdin ? diye .. Ama inan benim kadar senin de suçun var ! Yaşadıklarım sadece benim eserim değil ..

Az mı sevmiştim ? Yoksa sana senden daha mı az değer vermiştim ? diyorum ama .. ben hayatımda ilk defa aşık olduğumu hissetmiştim. Kimseye vermediğim değeri sana vermiştim. Değerdin çünkü biliyordum. Kimseyle senin kadar ilerimi düşünmemiştim ben ..

Şimdi neredesin .. kimlerlesin ? inan hiç bilmiyorum. Seni görmeden yaşıyorum. Varlığını hissetmeden . Belki daha çabuk unuturum diye. Biraz olsun daha az acı çekerim diye ..

Sabret diyorum sabret .. amaaa … Yaşanmıyor sensiz .. olmuyo .. hep bir şeylerim eksik kalıoo .. zor gelioo ..içimde her anımı yaşadığım insanı görememek ona dokunamamak canımı çok yakıo ..

Şimdi .. senden Özür diliyorum seni sevdiğim için.... ama unutmalıyım diyorum kendime ! ‘ Unutacaksın ‘ .. Kendin için etrafındakiler için ‘ Unutacaksın ‘ .. Değmeyecek biri için neden veresin ki hayatını .. Çok acı Çekiorum belki ama ‘ vazgeçicem ‘ biliyorum .. Özür dilerim !
CryDewıL
CryDewıL
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 138
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 101
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27