Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Arda gider mi bilemiyorum'

'Arda gider mi bilemiyorum' Empty 'Arda gider mi bilemiyorum'

Mesaj tarafından _NeRiSSa_ C.tesi Mayıs 29, 2010 11:49 pm

Adnan Polat ısrarla 'Kalacak' diyor ama, Neeskens'e göre iyi bir teklif gelirse Kaptan'ın ayrılması söz konusu olabilir.

Rijkaard’ın yardımcısı Neeskens, Galatasaray TV’ye yaptığı açıklamalarda ilginç konulara değindi. Başkan Adnan Polat’ın ısrarla kalacağını söylediği Arda hakkında, “Transferler konusunda konuşmak için sezonun çok başındayız. Kesin bir şey söylemek için erken. Arda’nın durumu ne olur bilmiyorum, belki yurtdışından çok iyi bir teklif gelir ve gider. Ama bildiğim bir şey var, biz teknik heyet olarak en azından 1 sene daha buradayız. Üç kupaya da talibiz ve kazanabileceğimiz kadar çok kazanmak istiyoruz” diyen Hollandalı, yenilgiyle ayrıldıkları Fenerbahçe maçlarının büyük hayal kırıklığı yarattığını da söyledi.

Futbolcuya bağlı
Neeskens, önümüzdeki sezon kamp yapıp yapmayacakları ve 4-3-3’e devam edip etmeyecekleri yolunda alacakları kararlarda, futbolcularının tavrının belirleyici olacağını da sözlerine ekledi.
_NeRiSSa_
_NeRiSSa_
•Demir Baş •
•Demir Baş •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 733
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 3623
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 24/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 26

- Similar topics