Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight PwP Dönemi Bitti

Knight PwP Dönemi Bitti Empty Knight PwP Dönemi Bitti

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Ptsi Eyl. 13, 2010 11:56 pm

Değerli kullanıcılar,
Bu sabah K2Network'un çalışanları ve avukatları İstanbuldatacenterlarında Knight online server sağlayan sunucuların hepsinitopladılar. Benim bir arkadaşımdan duyduğuma göre makinelerin hepsiniavukatlar toplamış ve inceleme için aldıklarını söylemiş. Şuanda bugünyaşanan bu olay private serverların en az %80-90'nın kapanmasına nedenoldu. Bazı yeler veya firmalar 3 gün sonra makinelerin alıp teslimedileceğini söylüyor ip'leri değiştirip fakat ne kadar gerçekçibilmiyorum. Şuanda neyin ne olacağı belli değil arkadaşlar. Bekleyipgörecez umarım bu ortam en kısa sürede düzelir ve eski halini alır.K2Network'un bunu neden yaptığı herzamanki gibi belli. Onlarınfreeplay(ücretsiz oyna) olarak sundukları KnightOnline oyununun gitgide düşmesi ve private serverların popülerleşmesi onların kazancınıçok etkiledi. Bu yüzden böyle bir yola başvurduklarını düşünüyorum.

Bu arada avukatların söyledikleri şöyleydi arkadaşlar "Private serverolarak kullanıyorsunuz fakat bunun herşeyi bize aittir. Yani telifhakkı olmadan "Warrior" kelimesi bile kullanılması yasak."

Poyrazbilişim müşterilerine müjde. Bilişim sahibinin sayesindemakineleriniz aynen sizlere teslim edilecek. Poyrazbilişiminmakinelerinin kapanmasının nedeni bu olayın olacağını öğrenen yasinbeyin tüm sunucularını toplaması. Poyrazbilişim müşterilerinesunucuları geri 3ile7 gün arasında geri teslim edilecek.

vps lere el koysada bu sadece türkiye için geçerli yurtdışından alınanvps lere daha el atmadı ya yurtdışı yada hamachi sw kaldı artık

ama k2 böle yapınca oyuncular usko ya geri dönülüceğini sanıyosa çok yanılıo
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics