Berrin(Yıldız Çağrı Atiksoy) » Biyografi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Berrin(Yıldız Çağrı Atiksoy) » Biyografi

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Bir C.tesi Kas. 06, 2010 1:53 pm

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?Yıldız Çağrı Atiksoy Resimleri

ÖyleBir Geçer Zaman ki dizisinde Berrin Akarsu rolünü canlandıran YıldızÇağrı Atiksoy 1986 İzmir Karşıyaka doğumlu..Dizide Osman için anneyarısı sayılan Yıldız Çağrı Atiksoy daha öncede pek çok dizilerde rolalmış.

Bahar Dalları
Gazi
Miras
Kayıp Prenses
Yersiz Yurtsuz
Ah İstanbul
Yağmurdan Sonra
Aşk Oyunu
Büyük Buluşma ve
En son olarak Öyle Bir Geçer Zamanki dizileri yer alıyor..Yıldız Çağrı Atiksoy’un dizi hakkındaki mini röportajı
*Yeni yayın döneminde iddialı bir diziyle ekranda olacaksınız. “Öyle BirGeçer Zaman ki”de sizi Berrin rolünde izleyeceğiz. Bize birazcanlandırdığınız karakterden bahseder misiniz?
- Berrin,Akarsu ailesinin en büyük çocuğu ve hukuk öğrencisi. Çok küçük yaştabüyük sorumluluklar üstlendiği için her şeyin bilincinde. Haksızlıklarakarşı mücadele ediyor, mantıklı çıkışlarda bulunuyor. Annesi yanlarındaolmadığı zamanlarda kardeşlerine annelik yapıyor, bu nedenle korumacıbir tutumu var.
* Tüm kardeşleriyle arası iyidir o zaman…
-Mete’yle tarzları aynı. İkisi de haksızlığın karşısında olduğu için iyianlaşıyorlar. Ama Aylin bir şeylerin bilincinde değil. O, dönemin‘Amerikanvari’ çocuklarından. Sürekli daha fazlasını istiyor. Berrin’inOsman’la da arası çok iyi. Ailenin her kavgasında onu kucaklayıpsakinleştiriyor. Berrin, Osman için anne yarısı gibi. BiliyorsunuzOsman dizinin baş karakterlerinden ve hikâye onun gözünden ekranayansıyacak…
* Kardeşlerinizi canlandıran oyuncularla sette ilişkiniz nasıl peki?
- Çok iyi. Gerçek kardeş gibi olduk diyebilirim.
* Son olarak bu diziden gelen teklifi kabul etmenizi sağlayan unsurları sormak istiyorum…
-Bugüne kadar hep nahif, sakin kızı oynadım. Berrin’in ise bir derdi varve bunun için mücadele ediyor. Benim için yeni bir karakter, bu nedenlecanlandırmayı çok istedim.

GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

Kullanıcı profilini gör http://kopuk1.forum.st

Geri: Berrin(Yıldız Çağrı Atiksoy) » Biyografi

Mesaj tarafından Tizzy'' Bir C.tesi Kas. 06, 2010 2:10 pm

teşekkürler
Tizzy''
• HızLı üye •