Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

istersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo

istersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo Empty istersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Çarş. Mayıs 05, 2010 12:55 am

bir gün Duyamazsan Sésimi GécéLérindé biLirsin ki Véda
£démém SévdikLérimé !! SéssizLikté wédadır séwgi doLu kaLpLéré ..

Yan kaLbim yan..
Gidén unutuLuristersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo Virgul sén sana yan.. Sus kaLbim sus!! Nasibin yok sénin a$ktan..

Né oLur artık vurma
béniistersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo Virgul uzakLa$.. bundan böyLé bénim icin hüzündür a$k!!!!!

béLki akLım bir
dénizdi bén bouLdum..

• "bén séni séviyorum ama..."Larına kar$ıLıkistersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo Virgul "...ama bén séni séviyorum"Larım vardı..
  • gittikcé
    dévrikLé$ti..
  • SiLdim hébsini..

BeN
dogMadaN öNce dünyaDa 7 harika waRmı$; beNimLe 8 oLmuş

garipte bir sorum olucak nedir acaba
beni ağlatıpta sizi güldüren!!!!
istersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo Nonon

sen hayatımın tek
parıltısı sen meleklerin en kırmızısı

gözlerin yaşlı kalbin puslu
ruhun perişan içinde bir kor

sebebide benim ama çarede ben bak seni gene
deli gibi sevende ben

yüreğin gibi tertemiz yüzünistersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo Virgulsen benim hep başka bir gözüm

sen benim hep en büyük sözüm
ben seninleyim başka çözüm yokistersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo Virgul!!!

istersen beni terkedipte gitistersen beni terkedipte gitister beni öldürüpte git ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo Virgulister beni öldürüpte git
ister sök kalbimi al götür ama gene bulurum seni başka çözüm yo
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics