Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca...

Chatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Empty Chatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca...

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Salı Mayıs 18, 2010 2:53 pm

Evet biraz uzun ama lütfen okuyun..
Anneciğim..

3 yıl kadar önceydiChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll 16 yaşındaydımChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll hatırlıyor musun? Doğuşta
yayımlanan Bir Annenin Feryadı başlıklı bir yazıyı kaç kere okutturmuş
ve gözyaşları arasında o acılı anneye dualar etmişChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll onun için üzülmüş ve
kimsenin böyle bir duruma düşmemesi için dilekler dilemiştik...

özellikle bizim aile ve kendimiz için dualar etmiştik...

Dizinin dibine otururChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll başımı gül kokulu göğsüne
yaslar; bal akıtan dilinden nasihatler dinlerdim. Yüreğinin atışında ve
her anlatışında bizler vardık. Verdiğin o öğütlerChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yolumu aydınlatırChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll ufkumu açarChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll kendime olan güvenimi
artırırChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll hayata bakışımı
şekillendirirdi.

Beynim dinçChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll ruhum diriChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yüreğim huzura kavuşmuş
olarak ayrılırdım yanından... Ve biz aile olarak asla parçalanmayacağı
derdim kendi kendime...
Arkadaş seçimine dikkat et; Sibelle ilişkilerini sınırlı ve mesafeli tut
derdin... Dinlerdim ve tutardım da nasihatlerini...

Ama ne oldu da bu hale geldikChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll hala anlayabilmiş ve
sırrını çözebilmiş değilim... GelsemChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll kapını çalsam; hem
evinden hem de yüreğinden içeri alacaksınChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll biliyorum; amaChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yüzüm yok.... Utanç
yığınıyım anne... Hep 16 yaşındaki bebeğin olarak kalsaydım daChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll sana bu acı ve utancı
tattırmasaydım...

iki yıl Atheneumda okudum; benimle gurur duyuyordunuz. Yüzümüzü
güldürecekChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll topluma hizmet eden bir
insan olacaksın yavrum; diyeChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll benden herkese övgüyle
bahsediyordunuz... ikinci yıl sınıfta kaldımChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll üzerinde durupChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll nedenlerini
araştırmadınız; sorup/soruşturmadınız...

O yıl benChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll Sibelin internet
alışkanlığının kurbanı oldum. Sanal ortamda yazışmalar hoşuma gitmişti
ve uzun zaman biriyle haberleşmiştim. Dersleri askıya almışChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll gece-gündüz bilgisayarın
başında arkadaşımla yazışıyorduk... Benim bu halimden bile övgüyle
bahsediyorChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll Aferin benim yavruma!
Gece-gündüz ders çalışıyor diyordunuz...

Ağabeyimle chat arkadaşlığım
Uzun zaman intenette yazıştığımızChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll hatta kim olduğunu
bilmedenChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yüzünü görmeden aşık
olduğum gençle tanışmak üzere randevulaştık. KorkuyorChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll çekiniyordum; ama daha
fazla dayanamadım ve randevu sözü verdim...

Okanla bir kütüphanede buluşacak ve ben elimdeChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll Kerime NadirinChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll hiçkırık adlı romanının
okuyor olarak onu karşılayacaktım... OkanChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll tarif ettiği giyimiyle
sözleştiğimiz saatte karşımda duruyordu...

Ama bu olamazdı anne!!! çünkü karşımda ağabeyim Erhan duruyordu...
Aylarca yazıştığımChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll şiirler gönderdiğimChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll sevda şarkıları
bestelediğim ve hatta sevdiğimi haykırdığım kişi kardeşim Erhanmış...
Göz göze geldikChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll bakışlarımız mum gibi
birbirimizi eritiverdi. Bir utanç yığınıydık.. Kanımın donduğunuChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll dünyanın durduğunu
hissettim bir an... Gözlerinde yanan ışığın söndüğünüChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll alev fışkıran bir ocağa
döndüğünü gördüm. OnurluyduChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll namusluydu ve o bir
erkekti... DövmediChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll sövmedi; beni utancımla
baş başa bıraktı ve çekip gitti...

Onunla dövüşürChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll kapışırChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll kırgın ve küsülü gezerdik
ya anne; şimdi onu ne çok özlüyorum bir bilsen!.. Gömlek ve
pantolonlarını ütülemeyiChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll odasına çay-kahve
götürmeyiChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yatağını düzletmeyi bile
özledim anne... O gidince dünyanın yükü omzuma bindi sanki...Ağabeyimin
evi neden terk ettiğini hep merak ederdin ya anneChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll işte gizlenen bu sır ve
utançtandı...

Ağabeyimi görmedim ondan sonra; amaChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll onu görenlerden haberini
aldım. iyiymişChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll sağlıklı ve çalışıyormuş.
Evlenmiş ve bir de kızı olmuş... ismini de bu yaşamıyasıca kızının
adını koymuş...Elif diyorlarmış yeğenime... Ağabeyimin beni affettiğinin
bir işareti mi bu anne?

Onun evden gidişinin ve ailenin büyük bir acıyla karşılaşmasının
müsebbibi olarak her şeyi askıya almışChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll okulu boşlamış ve
sigaraya başlamıştım.
Aşk çocuklarıyla Tanışıklığım
AnneChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yine Doğuşt editör
imzalı bir yazıdaChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll genç kızlar;Fuhuş
Tuzağına düşmemeleri hususunda uyarılıyordu hatırlıyor musun? insanoğlu
ne çok unutkan oluyor...

Okula artık lafolsun diye takılıyor ve yaşadığım o olayın etkisinden bir
türlü kurtulamıyorChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll değişik yollar deniyorChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll bir çıkış arıyordum...
Okul önündeChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll sarı saçlarıChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yeşil gözleriChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll pahalı giysileri ve son
model arabası olan bir genç sürekli beni izlemeye başladı. Her türlü
konuşma ve arkadaşlık tekliflerini reddettim; direttiChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll inat etti ve beni pes
ettirdi. Beraberce çıkmaya başlamıştık. Beni her gün güllerle; bazen de
pahalı hediyelerle karşılıyordu...

önceleri sadece elimi tutuyorChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll öpmeye bile yanaşmıyordu.
Her haliChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll tavrı beni kendine
bağlamış ve sırılsıklam aşık olmuştum. Onunda beni sevdiğinden ve dürüst
olduğundan emindim. çünkü benden istifade etmeye asla yanaşmıyordu. Her
şeyi evliliğe saklamalıyızChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll seni tertemiz olarak ak
duvağınla kabul etmek istiyorum iyordum
Romantizmin doruğunda bir aşk yaşıyorduk. Ayaklarım yer değmiyordu.
AnnemChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll canım anneciğim!
Senin öğütlerini ve başıma nelerin geleceğinin hesabını çoktan
unutmuştum.

Bir gün Serhanın oldum; nasıl oldu hala anlamış değilim. şu an müptelası
olduğum uyuşturucuyuChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll ilk o gün içirmiş
olabilir mi diye zaman zaman düşünüyorum.. Ama ne fayda!
ZordayımChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll dardayımChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll dipsiz karanlık
kuyulardayım anne!... Feryadımı duyduğunu ve her gün gözyaşları
içerisinde yolumuzu beklediğini biliyorum...
Anne! Ağabeyimin evi terk edişine alışamamışkenChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll benim de ortalardan
kayboluşum sizi fena halde yıktı biliyorum. Benimle ilgili gerçekleri
öğrendiğinizde kahrolacağınızı bildiğimden gitmek zorundaydım anne...
Her şeyi anında sana anlatsam bu hallerin hiçbiri başıma gelmeyecekti;
ama bunun için artık çok geç...

SerhanChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll kendisiyle olduğum
o utanç anını video olarak görüntülemiş. Bu rezil kaseti size gösterme
tehdit ve şantajıyla beni sizden kopardı. Birbirimizi seviyorsakChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll ailemi evliliğe razı
ederimChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll böyle bir
çirkefliğe neden gerek duydun diye sorduğumda verilen cevap benim
bitişimin başlangıcıydı....

Ne evliliği be! Bundan böyle benim malımsın ve istediğim şekilde hareket
etmek zorundasın! Aksi halde başına gelebilecekleri sen hesapla!..
Fuhuş ve uyuşturucu bataklığındayım
Parasız kaldığını söyleyerek başka erkeklere pazarlandımChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll uyuşturucu bulamama
korkusuyla her denilene boyun eğdim. insanlığımdanChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll kadınlığımdan zerre
kalmadı anne. içimde yanan koca bir ateş her gün beni yakıp bitiriyor.
Ateşten sıcak olan o kucağını özledimChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll gül kokunuChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yüreğinin atışınıChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll şefkatli bakışını özledim
anne!..

Bir gün bu hayata elveda diyeceğimChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll belki de senden önce
göçeceğim.. Saçlarım ve gözlerim artık gece siyahı değil!.. Sarı ve
yeşil oldular anne.. Burnum düzeltildi...
öldüğümde teşhis için seni çağırırlarsa tanımakta zorlanır ve belki deChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulllbu benim nazlı kızım
Elifim değilder çeker gidersin.. Beni yadellere bırakma anneChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll beni de al yanına; beni
de götür gideceğin yere....

BeniChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll sol göğsümünChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll tam yüreğimin üstüne
yaptırdığım ve ANNEM; yazdırdığım dövmeden tanı anne!..
Pe..venklerChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll bu dövmeyiChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll fuhuş pazarında kimse
kimsenin de malını kullanmasın diye kazdırırlarmışChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll ama ben sana olan
sevgimin bir nişanesi olarak kazdırdım ve beni ölünce rahat tanıyasın
diye yazdırdım anne!...

Serhanı polise şikayet ettimChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll üç gün sonra çıkıp geldi
ve daha da azıttıChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll korkuyorum anne!.. Bu
şebekeyi durduracak tek güç; aileler ve özgüvenle donatılmış gençlerdir
anne...

AnneChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll bu mektubu sana mı
yazdımChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll yoksa benden
sonra bu tuzağa düşmesini istemediğim genç kızlara mı bilemiyorum...

Ben söylenen sözlerdenChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll edilen nasihatlerden ders
alsaydım bu hale gelmezdim elbetteChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll benim yazdıklarımdan da
gençlik ibret almayacak ve bu fuhuş şebekesiChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll bu uyuşturucu ve organ
mafyası kirli çarklarını işletip duracaklardır.

Nice masum gencin canı yanacakChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll onuruChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll namusu incinecektir. Ama
ben son bir kez bana düşen insanlık görevimi yapayım ve sana sesimi
ulaştırayım istedim... Sen beni mutlaka duyacak ve affedeceksin
biliyorum amaChatta tanıştığı Erkek Abisi Çıkınca... Virgulll Müslüman-Türk kızları bu
çığlığıma kulak verecek mi bilmiyorum...

Seni seven kızın Elif...
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics