Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim"

"Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim" Empty "Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim"

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Paz Mayıs 02, 2010 10:41 am

Ankaragücü-Trabzonspor maçı izleyenler arasında yer alan Kamerun Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Paul Le Guen"Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim" Virgulll maçın seviyesinin iyi olduğunu söylerken"Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim" Virgulll "Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim" dedi..

Başkent ekibinin maçı kazanmasına sevindiğini anlatan Le Guen"Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim" Virgulll ''Maçın seviyesi iyiydi. Sadece Song ve Geremi'yi değil"Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim" Virgulll eski teknik direktörüm Lemerre ile eski oyuncum Rotten'i de izledim. Bu nedenle Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim'' dedi.

(A) Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Guus Hiddink ile ilgili bir soruya Le Guen"Ankaragücü'nün kazanmasına sevindim" Virgulll ''Türkiye'de yetenekli oyuncular var. Yerinde olmak isterdim'' karşılığını verdi.
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics