Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elveda Değil Hoşçakal Diyorum

Elveda Değil Hoşçakal Diyorum Empty Elveda Değil Hoşçakal Diyorum

Mesaj tarafından CryDewıL Paz Mayıs 02, 2010 1:24 pm

Hoşça kal demek istiyorum giderken. Hoşça kal da kocaman bir umut vardır çünkü.
"Sen Hoş kalElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll ben geleceğim" dir aslında ardına gizlenen.
"Şöyle bir tur atıp geleceğim" dir.
Bir kayboluş değildir Hoşça kalElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll aksine beş dakika sonra geleceğimdir
ya da beş saat sonra.
Gelirken de tüm umutları çuvalla getirmektir.
Hayatın gülücüklerine ufak bir hüzün eklemektirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll
dudağın yarısına tebessümü saklayarak.
Nefes almanın biraz güçleştiğini hissetmek ama hiç durmayacağını bilmektir.
Hoşça kal ağlamaktır koparcasınaElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll sarılmaktır karşındakine.
Çünkü bilinir ki geriye kesin dönüş vardır bir gün.
Aşk bitmemiştir yüreklerdeElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll daha sıcacıktır.
O sıcaklık köz olsa da hiç bitmeyecektir.
Zira Hoşça kal denmiştir giderken.
Gözler birbirinden hiç ayrılmayacaktırElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll kalple işbirliği yaparcasına.
Başkalarına bakmayacaktır.
Ten kokusu hiç terk etmeyecektir bedenini.
KalpElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll adını her duyuşta fırlayacaktır yerinden.
Çünkü Hoşça kal denmiştir giderken.
Dünyanın bir ucunda bile olunsa o hep seninledirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll
nefesi hep boynundaElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll umudu hep seninledir.
Bazen bir köşebaşında beklemektirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll onun oradan sana koşacağını bilmektir.
Hoşça kal Nihavent makamıdır. Bahar kokarElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll umut kokarElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll aşk kokar.
Ağlarken güldürür....Severken daha da sevdirir.
...
Elveda demek istemiyorum giderken.
Hüzün dolu ayrılıkları kemikleştiren bir kelimedir çünkü.
Sevdaları yürekten kopartıp atan ve yerinde yaralar bırakandır.
Çiçekleri soldurupElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll güneşi bile karartandır.
Tüm yaşanmışlıkları ortadan kaldırıpElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll
hatıraların koynunda yıllandıran bir kelimedirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll Elveda.
Bakışların bakışlara kenetlendiği günlerinElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll saatlerin hatta saniyelerin bittiğidir.
Sevgi sözcüklerinin tükendiğidirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll konuşamamaktır.
Özlemlerin himayesine girmek ve hiç çıkamamaktır elveda.
Kalbin yerinden çıkacakmış gibi atmasının sonudur.
Ömrünü adadığın her kimse ömrünle kaybolup gitmesidirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll
seni yalnızlığınla baş başa bırakıp.
Dokunuşların hissini kaybetmesidirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll uyuşmaktır elveda.
Dünyanın sonudurElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll yaşarken ölmektirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll anlamsızlıktır.
Fotoğraflara son kez bakıp hepsini göz kırpmadan yakabilmektir.
Bazen kalbin izin vermese de "ah" etmektir elveda.
Bazense verdiğin ömre bir yenisini eklemek için Tanrıya dua etmektir.
Başını geriye çevirmek ve beyaz mendil sallamaktırElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll gözlerde iki damla yaş ile birlikte.
Ya da ardına bakamamak ve gözlerinden damlaması gereken yaşları içine akıtıp
hızla uzaklaşmaktır.
Bir an kendinle olan mücadeleni kaybedip yine ona koşmaktırElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll
ancak uzakta kalmak ve sadece seyretmektirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll görebilmektir onu.
Beraber yaşadığın günleri büyük bir iştahla saymak yerine artık tarihleri unutmaktır.
Hiç neşe barındırmaz içinde elveda.
Sıcaklıktan uzaktırElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll sevgi katilidirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll sinsidir.
Bir onur mücadelesidirElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll kıyasıya.
KısacasıElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll umudun bitmesi ve ömrün kalan kısmını uzatma olarak görmektir elveda.
...
Bu yüzdenElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll sırf bu yüzden Elveda demek istemiyorum sana.
Sadece Hoşça kal diyorum...
Hoşçakal canyoldaşım...SenElveda Değil Hoşçakal Diyorum Virgulll sen olduğun sürece varlıgımı
hissedeceksin
CryDewıL
CryDewıL
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 138
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 101
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

- Similar topics