Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Evleniyor...

Beren Saat Evleniyor... Empty Beren Saat Evleniyor...

Mesaj tarafından _NeRiSSa_ Paz Mayıs 30, 2010 11:06 pm

Özel hayatıyla ilgili ilk kez konuşan İnal duygularını şu sözlerle anlattı: “Bizim dizinin adı ’Kalpsiz Adam’ ama benim kalbim uzun zamandır dolu. Beren ile iyi ve mutlu giden bir ilişkimiz var. Hakkımızda çıkan haberleri okuyoruz ve şaşırıyoruz. Ben çok takmıyorum ama ailelerimiz sabahın köründe arayıp ’Ayrılmışsınız çok üzüldük’ diyorlar. Hatta bir kere annem aradı ’Evleniyormuşsunuz! Bizim haberimiz niye yok?’dedi. Anneme ’Evlensem niye gazetecileri arayayım, ilk sana söylerim’ dedim. Evet Beren ile evlenmeyi istiyoruz ama bunu önce anneme söyleyeceğim.”

Beyrut yolcusu

Rolü gereği 10 kilo birden zayıfladığını söyleyen İnal, “Ihlamurlar Altında” dizisi sayesinde Arap ülkelerinden de teklifler aldığını belirtti. Bir mobilya firmasının reklamları için Beyrut’a gideceğini açıklayan ünlü oyuncu ne kadar kazandığı yolunda bir soruya “İyi para kazanıyoruz, bu doğru. Ancak öyle söylendiği gibi çok büyük paralar kazanmıyoruz” dedi.
_NeRiSSa_
_NeRiSSa_
•Demir Baş •
•Demir Baş •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 733
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 3623
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 24/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

- Similar topics