Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

şte F.Bahçe'nin ilk transferi!

şte F.Bahçe'nin ilk transferi! Empty şte F.Bahçe'nin ilk transferi!

Mesaj tarafından _NeRiSSa_ Perş. Haz. 10, 2010 9:53 pm

şte F.Bahçe'nin ilk transferi! Ilhan-eker-23517_501

Fenerbahçe ilk transferini Gençlerbirliği'nden yaptı. Geçen sezon 'kariyer rekoru' kıran futbolcuyu kaptı.
Vatan'ın haberine göre; sarı-lacivertli yönetim, Gençlerbirliği ile sözleşmesi biten 27 yaşındaki defans oyuncusu İlhan Eker ile yıllığı 1,2 milyon dolara anlaştı ve yıldız transferine hız verdi.
Başkent ekibiyle bugün itibariyle sözleşmesi biten İlhan Eker'le masaya oturan sarı-lacivertli yönetim, 27 yaşındaki defans oyuncusuna imzayı attırdı. Bonservisi elinde bulunan İlhan'a yıllık 1,2 milyon dolar ücret ödeyecek olan Fenerbahçe'nin oyuncuya yakın süre içinde medya önünde resmi imza attırması bekleniyor.
İlhan Eker, 2 sezon önce sadece 14 maç ortalamasıyla oynadığı Gençelrbirliği'de, geçen sene 30 maça çıkarak bir anlamda 'kariyer rekoru' kırdı.
Hatırlanacağı gibi Uğur Boral da tıpkı İlhan gibi Gençlerbirliği'nden kontratı bitince alınmış ve başkan İlhan Cavcav Fenerbahçe'ye savaş açmıştı.
YILDIZ GELİYOR
BU arada, sezonu Trabzonspor hezimetiyle kapatan ve taraftarından transferlerle özür dilemeye hazırlanan sarı-lacivertli yönetim, yaklaşık 10 gün içinde bir dünya yıldızına da imza attırması bekleniyor.
_NeRiSSa_
_NeRiSSa_
•Demir Baş •
•Demir Baş •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 733
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 3623
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 24/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

- Similar topics