Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Nereye Gidiyor?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Nereye Gidiyor? Empty Öyle Bir Geçer Zaman Ki Nereye Gidiyor?

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Paz Kas. 07, 2010 12:21 am

KanalD'nin iddialı dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de oynucuların başarılıOyunları diziyi her geçen gün daha da ön plana çıkartıyor.

Ancak dizideki şiddet sahneleri ise çocuklar için her geçen gün biraz daha sorun halini alıyor.

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ da bu durumdan şikayetçi olan isimlerden:

Öyle Bir Geçer Zaman ki"de yer alan "aile içi fiziksel ve psikolojikşiddet" sahneleri, bence diğerlerinden aşağı kalmıyor. Hatta çocukruhları üzerindeki travmatik etkisinin çok daha büyük olabileceğinidüşünüyorum. Son bölümde; yemek sırasında yaşanan kavganın "gerilimdozu" çok yüksekti. Ali, büyük kızını tokatladı. Mete babasına bıçakçekti. Minicik Osman, masanın altına saklanıp, sanki babası onunyüzünden bu hale gelmiş gibi suçlu psikolojisine kapılarak, "Yapmababa, ne olur vurma bana" diye ağlamaya başladı. Okuldaki kavgasahnesinde ise Mete, arkadaşının kolunu bükerken bir anda "babası gibidavrandığını" fark edip bunalıma düştü. Sofra ve müzik odasısahnelerindeki "psikolojik şiddet" unsurları, son günlerde eleştirilentüm dizileri geride bırakacak kadar sert ve tahripkardı.(TelevizyonGazetesi.com)

GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics