Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aşıklara msn sözleri..

aşıklara msn sözleri.. Empty aşıklara msn sözleri..

Mesaj tarafından ™ARDA™ C.tesi Mayıs 01, 2010 4:25 pm

1) 'ßi®️ ßuLut Sã®️Sıñ eviñiñ DãmıñıAZRAİLßékLéSiñ ãLmãk iÇiñ Cãñıñı,ßéñ DégiL ã$Kım émSiñ Kãñıñı Dãmã®️®️ıñ Ku®️uSuñ ßéñi YIKTIGIN İÇİN Gi¥DiGiñ éñ GüzéL éLßiSé Kéféñiñ oLSuñ ¥ıLãñıñ ßoL oLdugu ¥é®️Dé Mézã®️ıñ oLSuñ mézã®️ tã$ıñıñ üzé®️iñé vé®️émLidi®️ ¥ãzıLSıñ oKu¥ãñıñ oLmãSıñ ßéñi YIKTIGIN İÇİN'

2) Hani kimse bizi ayiramazdi ? Bizi bize hasret ya$atamazdi . Demek ' ki her søzun buyuk yalandi . Bir damla gøz ya$i bile DEYMEZMIS SANA !

3) ßiz a$kI Yürekten Ya$arIz Senin qißi SatmayIz GüZELİM . Kendini SattIqIn AdamLarIn KAN'I Kac kuru$ uLan.!

4) ßu Fani Dünyaya tek geLdik tek gideriz, ßizi 3 Kuruşa SatanLarı ßiz ßeleşe Veririz !

5) aLem OyuNcu OLmş SokaKLar SahtE SEvdİİm Bir Kız VaRdı OLMş bir KahPe.

6) KuşLarı çok seven bir çocuğun kaçmasın diye sımsıkı sarıldığı serçe yavrusunun biraz sonra öldüğünü fark edişini , çocugun gözyaşlarını ve ... Seni kaybeden beni anlayabilirmisin ..!

7) Ben Küçük Törenlerin Adamı Olmadın Hiç. Kralını Çektim Acının!! En Küçük Yaşını Bilirim. Şimdi Bir Heykel Gibi Dimdik Yarın Ne Olur Bilinmez.. Üç Günlük Dünyada Herşeyim Oldun.. Aslında Hiçbişeyimsin! Hoşçakal.. Kapatamadık Maziden Kalan Yaraları.. Yeni Renkler Yaratamadık Dünyanın Kininde! ELVEDA...

aşıklara msn sözleri.. Icon_cool Piyasada değiLim,PrensipLerim yoktur Ama Seviyesiz değiLim.Kuralları Sevmem ama yersiz yere çiğnediğim qörüLmemiştir.Kinci değiLim Ama unutmam.Şefkat gösteririm ama şımartmam.DaLga geçerim ama kırmam.Ciddiye aLırım ama kapıLmam.Huzur veririm Ama Söz vermem.Sahip olurum Ama AiT Olmam

9) Param PµLµm yOkkí ¦ TahtIm Ta¢ım oLsµn , èƒéndí DéğíLímkí ¦ ítíßarım oLsµn , Ànam ßaßam yOkkí ¦ èvím ßarkım oLsµn , Cígaram Tıka ßasa EsrarLa DoLsµn , ßírdé yanımda sèvdígím oLsµn , öLèné Kadar í¢mèzsém ¦ GèncLígím ßana Haram oLsµn ..!

10) ADAM SanDıkLARIMIZ MaDaM CıkTI. .

11) Eqer Hayat Bir Gün Bize Oyun Oynayıp Seni Benden Alıp,Başkasının Kollarına Atarsa ; Seni Dansa Kaldıracak İlk Müzik Cenaze Marşım OLsun.!!

12) Kız Milleti Neden Hoşlanır ? Hem Piskopat Olcan Hem Bilgili,Taktın mı Koluna yakışacak! Kodun mu Duvara Yapişacak.Kız Milletiniz Sözünü Dünleyecen Ama Yerine Getirmeyen! Romantik Olcan Mum Işığında Tokatlıycan!...

13) Cüzdanım Esrar doLu gidiyorum hayat kumarına, dünyaLarı kaybettim güLüşün 10 numara. Asmışım bi Resmini karşımdaki duvara, her sana bakışımda yaparım bi Cigara.

14) aL SaTiRi Vur SirTiMa naSil oLsa KahPéLik Son MoDa.

15) Raki,sarap iciyorsam sana ne Yoksa sana bir zarari icerim.ikimizde gelsek kildan kopruye Ben durustsem sarhosken de gecerim.. !

16) Ölümüm eSrardan kefenim çarsaftan mezar tasım zivanadan mezar çiçegim 3 mese Cigaradan oLsun..

17) cekmıs esrarı gözlerı kanlı yolda yuruyor bır delıkanlı bakısları masum ama belalı hayata kusmus dostlarına sevdalı yaralı yureyı dıkıslı bedenı bos gezmez belındedır sılahı

18) dınle be sosyete kızı dınle sanmakı asker sevmez aglamaz agladıgı zaman kımse susturamaz anla be sosyete kızı anla sanmakı asker kaybolmaz kayboldugu zamn kımsese bulamaz

19) Duydumki Vefasız İncinip Küsmü$ DarıLsa Ne Yazar DariLmasa Ne..Layık oLmadıqı GönüL Tahtına KuruLsa Ne Yazar KuruLmasa Ne..ßen Keder Üretir Dert Yanarim ALeme İßrettiR Her ßiR Satırım.Kırk YıLda ßir HaLim Hatırım SoruLSa Ne Yazar SoruLmasa Ne YaZar..

20) Senin yokluğun bizi vursada senin yokluğunda bile seni yaşatmaya and içtim ALAYINA İSYAN ÖLÜME DOSTLUK

21) Né ãğLãyãCãk KãdãR Gûnãhkãrım Né GôkLéré ¢ıkãßÎLéCék KãdãR Mã§um.Né Gé¢mÎşdé Yã§ãdıkLãrImdãn Huzur§uzum Né §u ãn YãptıkLãrımdãn MutLu.§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

22) Ardımdan ağlama dönmeyeceğim.. öldün mü kaldın mı bilmeyeceğim.. aslında öğrenmek isteyeceğim.. Ne bir ses, ne haber vermeyeceğim..

23) Hadi Be!!! Aşkmış, Meşkmiş, Seviyormuşmuş, Yok GeLmezsem YoLumda ÖLüyormuş. Ya Sen Çocukluğunda Çok Masal DinLedin, Yada Ben Soğumuşum İnsanLardan Ya Sen Cok Seviyorsun Yasamayı Yada Ben Soğumuşum Yaşamaktan. Boşver; Düşünme ÖyLe Kara Kara,bu DeVirDé Ask Ta paRa MéşkTé!!.
™ARDA™
™ARDA™
• Kalıcı üye •
• Kalıcı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 365
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 305
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

https://www.facebook.com/texascityy

- Similar topics