Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

düş yapragı

2 posters

düş yapragı Empty düş yapragı

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Ptsi Mayıs 03, 2010 9:58 am

düş yapragı

düş yapragı Resimca2qcxew

Hüzünlü akşamdüş yapragı Virgulll şehrin üstüne sereserpe uzanmış beyaz salkım saçak bulutlardüş yapragı Virgulll arasından düştü düşecek bir aşk duruyor...
Bir şehirde ve biliyorum ki şu an kenarında durduğu nefesinden buğulanmış cama içinden geçeni yazmamak için direnirkendüş yapragı Virgulll bir yıldızın ona uzattığı mektubu sayfa sayfa çevirmeden gözleriyle okuyan biri var.
Geçmişte bekleyipdüş yapragı Virgulll düşümden geçerken aklımın bir köşesinde konaklayıp içimin bir zerresine katık edip kendinidüş yapragı Virgulll hasret hasret büyüten. Ele avuca sığmaz arsızlığımın ortasına kurulupdüş yapragı Virgulll çekip çekiştirip kalbimi aşk kapağından aklımı çelen; yarına ve bana benzeyen. Işığından rengârenk maviler alırken kükreten...
Hangi yıldüş yapragı Virgulll hangi aydüş yapragı Virgulll hangi güne denk geldin bilmem. Bir ayna kırığını alıp elimedüş yapragı Virgulll hiç görmediğim gözlerine seslendim gözlerimle ilk kez "seni seviyorum" diye. Suskunluğunu içimde duyupdüş yapragı Virgulll kendime teselli olsun diye fısıldayışımdı "bende"... Suskunluğundüş yapragı Virgulll benim haykırışımdı içime.
Gel zamandüş yapragı Virgulll git zaman derler ya uzun zaman dilimlerine sizin orada ve bizim köyde. Öyle bir süre yani geçmek bilmeyen vakitlerledüş yapragı Virgulll ben diyeyim bir gece sen de bir sene hiç yanyana gelmediğimizdüş yapragı Virgulll birbirimizi bilmediğimizdüş yapragı Virgulll tanımadığımız ve duymadığımız süreye.
O yüzdendirdüş yapragı Virgulll bugün "düş yaprağı" dedim adına. Yarın "düş salıncağı" sonra sonra düşündükçedüş yapragı Virgulll özledikçedüş yapragı Virgulll büyüttükçe düşümü ve düşkünlüğümü bin bir isimle düşeceğim yoluna.
Ama bilsen fanisinden olduğum dünyada biriktirdiğim keşkeleridüş yapragı Virgulll
sıralayabilsem ve hani dökebilsem içimdeki çirkinlikleri düşümden
düşmenden korkuyorum şimdi. Ki en kötüsünü söyleyeli henüz bir an bile
geçmedi.
Şimdi istiyorum ki utancımı dünden ve payıma düşeni alıp günden sessizliğimi sana saklayıp. Orta yeredüş yapragı Virgulll
sağanak yağmurun altına atıp kendimi arınmalı her şeyden. Belki
acındırmalı gelip geçen somurtkan yüzlere ve seni dilenmeli diyorum
belki de senden bir nebze olsun bana katacak herkesten.
Hüzündü akşamdüş yapragı Virgulll şehrin üstüne sereserpe uzanmışken düşdüş yapragı Virgulll içerisinde düştü düşecek bir aşk duruyordu...
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

düş yapragı Empty Geri: düş yapragı

Mesaj tarafından Qarizma Ptsi Mayıs 03, 2010 10:56 am

payLaşm İçin tşkLer çok qüzeL şiir
Qarizma