Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle

Yine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Empty Yine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Ptsi Mayıs 03, 2010 10:01 am

Yine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Adszbo3vi8_1_

Yine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramakYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll soluk bir yüzle ararken kaybolmak var garip dehlizlerde. Kimi zaman bir kuşun kanat çırpması gibi heyecanlı ve kararlıYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll kimi zaman bir kaplumbağa gibi tamahkârYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll kimi zaman yorgun bir ihtiyarYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll kimi zaman korkak bir çocuk ile yol alıyorum. Kendimi uzaklarda bırakarak.
Yaşamak bu ise ben yaşamıyorum. Ölüm bu ise ölü bile değilim. Ne oralı ne buralıYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll iki arada bir derede kalan zavallı bir ölümlü ölümsüzüm.
Gideceğim yere adım atamayan betonlara batmış ayaklarımı kurtarmaya çalışmayarakYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll
sert bir fırtınayı bekleyerek duruyorum. Dev gövdeli ulu ağaçları
kökünden söküp alan bir fırtına ancak beni çakılı olduğum yerden
çıkarıp savurabilir.

Savrulan ne saçlarım olur ne de ruhum. Savrulan özlemlerimYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll keyfim ve mutluluğum olur. Bu kısa anlık anlardaYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll var olduğumu düşleyebildiğimYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll nefes alabildiğimYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll onun dışında boş bir rüzgârdır içime çektiğim.
Her sabah yatağımdan kalkarken ne için kalktığımı düşünürken kocaman
bir boşluk gözümün ve günümün önünde dans ederken öylesine dik dik
bakarım o boşluğa. Hiç gözlerimi kaçırmadan bakarım anlamaya çalışarak.
Göz pınarlarımda birikenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll
dışarı çıkmak için bahane gözleyen yaşlarımı orada sımsıkı tutarken
ağlamak için bile düzgün bir bahane bulamayışıma içerlerim de akıtamam
yaşlarımı.
Yüreğimin hızlı hızlı öfkeden çarpmasına yüz vermezkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll öfkeme öfkelenirkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll neye öfkelendiğimi bilmezken söküp atmak isterim yüreğimi de yapamam; ellerimi kana bulayamam.
Soracağım onca soruyu beynimde karmakarışık bir şekilde sıralarkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll biriken bu soru işaretlerinden tiksinirkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll neden hala sorularım var diye hayıflanıp kime soracağımı bile bilemezkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll neye yarar onca sorular diye düşünürken uyur giderim uyanıklığımın içinde.
AğlayamazkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll sarılamazkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll tutunamazkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll göremezkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll sevemezkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll bilemezkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll düşünemezkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll haykıramazkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll bilip de söyleyemezkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll isteyemezkenYine bitip tükenme var yüreğimde… Yine aramak soluk bir yüzle Virgulll isteklerim bile yok olurken öylesine duruyorum işte…
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics