Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sustum evet sustum!

sustum evet sustum! Empty sustum evet sustum!

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Ptsi Mayıs 03, 2010 10:01 am

sustum evet sustum!

Evet çok özledim sustum evet sustum! VirgulllBir bakisini bile ozledim.
Tadim yoksustum evet sustum! Virgulll ne kadar ugrassam da tadim yok iste.
Klavyenin hangi tusuna bassam ozlemim ciglik cigligasustum evet sustum! Virgulll tutamiyorum ki kendimisustum evet sustum! Virgulllharfler 'toparla bizi' diye tehditlerde ..
Susarsamsustum evet sustum! Virgulll biliyorum ki hic konusmayacagim.Kac mevsim gecti oysa..Kac mevsim baslarken 'bu seferkini kaldiramayacagim artik! ' dedimsustum evet sustum! Virgulll hepsini kaldirdim yine de.Bu mudur guc sustum evet sustum! Virgulll sensizken yasamak midirsustum evet sustum! Virgulll hayata kaldigim yerden devam etmek midir(?) Yuregimin bir tarafi yanik .Neredesinsustum evet sustum! Virgulll kimlerlesin sustum evet sustum! Virgulll yasiyor musun?.Hakliydinsustum evet sustum! Virgulll 'Ask degil busustum evet sustum! Virgulll coldeki salgin'.

Eger egersustum evet sustum! Virgulll konusmaktan sustum evet sustum! Virgulll
senden vazgecersem biliyorum bir daha hic konusmayacagim.Boylesi bir
suskunluga ihtiyacim var belki de…Ben sustuktan sonra sen gelsen neye
yarar ki!
Ruyalarimdasustum evet sustum! Virgulll marti nefesiyle yelkeni dolmus sustum evet sustum! Virgulll iskeleme yanasan kirmizi bir yelkenli varsustum evet sustum! Virgulllben suskunum sadece bakiyorum.'Gel gidelim' diyor. Gitmiyorum.Susmusum cunku..Bir kere susarsam konusmam bilirsin.
Baska baska insanlar vardir hayatindasustum evet sustum! Virgulll sen yalniz kalmayi basaramazsin tipki bir yuregin yaninda uzun kalmayi basaramadigin gibi.Tenler tenine kazinirsustum evet sustum! Virgulll
ruhun dayanilmaz gelir ruhlara ve sen gidersin.Senin limanin yok
sevgili..Acik denizlerde gidebildigin yere kadar gidersin.Yol bitmezsustum evet sustum! Virgulll sen bitmezsin.Seni dusundukce hala aglayabiliyorsamsustum evet sustum! Virgulll ozlemim icimi yakiyorsasustum evet sustum! Virgulll
sevdamin ucsuzlugundandir..Ben bu sevdayi yari yolda kaldigimda elimden
tutacak bir elin varligina inanarak yasamistim.Sen okyanusun bir
ucundan el sallarken goremiyorum.Duymuyorum seni.Sustum. biliyorum ki
hic konusmayacagim'bu seferkini kaldiramayacagim artik

Evet cok ozledim.
Bir bakisini bile ozledim.
Tadim yoksustum evet sustum! Virgulll ne kadar ugrassam da tadim yok iste.

git..git..git..git..yuregim kaldirmaz git..
giderken ne demistim ben sana..
seni affetmeyi cikarttim lugatimdan
.
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st