Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?-

Aşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Empty Aşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?-

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Ptsi Mayıs 03, 2010 11:17 am

15 Ocak Saat: 19:00
Aloo aşkım naber?
- Kızlarla oturuyoruz aşkım. Sen nasılsın?
Bende ne yapayım. Akşama kadar yoruldum ya.
- Biz de çok yorulduk bugün.
Aşkım benim burada işim bitti.
- İyi o zaman ne güzel dinlenirsin
Aşkım diyorum ki oraya geleyim madem.
- Neden?
Ya seni özledim ne yapayım burada.
-Gelme.
Neden öyle diyorsun?
- İstemiyorum gelme.
Ya mutlaka bir sebebi vardır ama.
- Bir sebebi yokAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll gelme diyorum.
Mutlu olursun diye düşünmüştüm.
- HayırAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll seni istemiyorum yanımda.
Ne diyorsun sen?
- Seni istemiyorum diyorum.
Daha az önce gelme teklifimi yapmadan önce aşk dolu mesajlar çekiyordun. Beni çok sevdiğini söylüyordun.
- Onların hepsi bir yalandı.
Asıl sen yalan söylüyorsun. Ben oraya geliyorum.
- Gelme yanıma diyorum sanaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll bu şehri terk eder giderim. Gelme.
Ne demek gelme yaa..
- Senden ayrılmak istiyorum.
Anlamadım?
-Senden ayrılmak istiyorum dedim.
Ya saçmalıyorsun ne oldu durduk yere? O kadar emekAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll fedakarlıklar ne olacak? Hem oraya gelme teklifimi yapana kadar böyle bir düşüncen yoktu.
- Artık seni istemiyorumAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll gelme yanıma.
Aşkım yapmaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll seni çok seviyorum. Buna dayanamam ben.
- KapatıyorumAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll gelme dedim sanaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll gelme!
Böyle düşünmene bir anlam veremiyorum. Emeklerimizin boşa gitmesine göz yumamam. Oraya geliyorum. Sana deli gibi sarılacağım.
- Boşu boşuna 10 saat yol çekme. Göremezsin beni. Kaçar giderim.
Ben geliyorum. Otobüse binip geliyorum. Ne demek durduk yere senden ayrılmak istiyorum demen yaa
- Ben seni istemiyorum yaa.. Gelme dedim sana.
Sen öyle düşün istediğin kadar. Ben geliyorum.

Aynı gün Saat: 01:00
Otobüs kalkmak üzereAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll sabaha oradayım
-Sana gelme diyorum.. Neden hala gelmek istiyorsunAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll seni istemiyorum ben.
Bu kadar basit mi her şeyi yok etmek.
-Sorgusuz sualsiz yaşamak istiyorum ben artık.
SaçmalamaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
çocuk muyuz biz? Nedir bu düşüncen? Daha gelmek istediğimi söylemeden
hemen önce beni çok sevdiğini söylüyordun. Ben her ne olursa olsun
geliyorum. Otobüsün yanındayım ve birazdan bineceğim.
- Ne yaparsan yapAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll beni göremeyeceksin.
Otobüs kalkıyorAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll ben biniyorum. Sabaha görüşürüz aşkım.
- Bana aşkım deme!
Tamam aşkım.
- Bak hala aşkım diyorsun… Ben senin aşkın değilim artık.
Sen öyle sanAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll aşkımsın sen benim. KapatıyorumAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll otobüse bindim.

16 Ocak Saat: 08:30 DİNLENME TESİSİ
- Geldin değil mi? Ama heveslenmeAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll yüzümü göstermeyeceğim sana.
Biraz sonra yanındayım. Daha gelmedimAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll dinlenme tesisindeyim. Yolda da hiç uyumadım. Gözlerim patlayacak artık.
- Beni ilgilendirmiyorsun. Gelme diyorum sanaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll bu şehre gelmeden gitAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll geri dön.
Yolumdan dönmem. Görüşürüz aşkım.

Saat: 10:20
İşte karşındayım. Ben geldim..
- Boşuna geldinAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll öğlen otobüsüyle geri döneceksin.
Sarılmak istiyorum sana. Sana sarılmaya geldim ben.
- Hiçbir şey hissetmiyorum. Boşuna sarılıyorsun.
Seni çok seviyorumAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll bu ilişkiyi bitiremem.
- Bütün okul bize bakıyorAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll yapma.
Beni kimse ilgilendirmiyorAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll sadece sen ilgilendiriyorsun. Seni çok seviyorum. Ayrılmak istemiyorum..
- Çek şu elleriniAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll git diyorum.
Gitmeyeceğim.
- Uzatma artık git yanımdan.
Bu çiçeği sana aldım aşkım.
- Bana ne. İstemiyorum. Sadece senden ayrılmak istiyorum.
Açıklaman ne? Mantıklı bir şey söyle. Ne ayrılığı ya? Daha dün sabah
nasıldık? Akşama fikirlerin nasıl bu kadar çabuk değişebildi dün?
- Uzun süreden beri vardı bu düşüncem.
Yalan söylüyorsun. Hadi gidelim aşkım yapma artık ne olursunAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll yalvarıyorum sana.
- Yalvarmayı bırak artık.
Arkadaşların da bekliyorAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll hadi yürüyelim artık. Lütfen.
- Tamam yürüyelimAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll ama biraz sonra geri döneceksin.
Hayır.

Saat: 12:30
Bugün gitmek istemiyorum.
- Hayır biraz sonra otobüse binip geri döneceksin.
Gitmek istemiyorum dedim yaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
nasıl biter bu ilişki? Saçmalıyorsun. Ne derdin var durduk yere.
Önümüzdeki sene nişan yapacaktık. Bu ciddiyetimiz nasıl bir anda
bitebilir?
- Seninle yaşamak istemiyorum.
Bende sensiz yaşamak istemiyorum. Gitmek istemiyorum yanından. Zaten
yanına gelmek için fırsat kolluyordum. Zaman bulunca da geldim işte
karşındayım.
- Boşuna geldinAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll bitti artık.
Bugün gitmiyorum ben. Akşam her şeyi konuşalım.
- Konuşacak bir konu yok. Bitti.
Gitmeyeceğim. Yüzsüzlük yapmak istiyorum. Aşığım sana. Gitmiyorum bir yere.

Saat: 17:00
Her şey çok güzel olacak. Zaten olumsuz neyimiz var bizim? Sana aşık
oldum ben. Sen de bana aynı şeyleri söylüyordun. Hani hiç
bırakmayacaktın beni? Senden vazgeçemem. Her şeyimsin sen. Aşk çocuk
oyuncağı mı?
- Bugün burada kaldınAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll tamam. Ama yarın gideceksin. Dinen bugün.
Arkadaşların bile gözleriyle bir sorunumuz olmadığını görüyor. Onlar da benim haklı olduğumu biliyor. Seninle sorgusuzAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
sualsiz birlikte olacağımız günleri beklerken ben bu ayrılığa
dayanamam. Bütün planlarımı sana göre yapıyorken senden vazgeçemem.
İyice düşün bu gece.
- Aynı odada uyumayacağız. Bunu biliyor musun?
TamamAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll aynı odalarda uyumayalım. Ben evlenene kadar elini tutmamaya bile razıyım. Sana aşığım.
- Düşüneceğim gece boyu. Tamam. Şimdi kızların yanına geçelim. Yemek hazırlayacağız.
Tamam aşkım.

Saat: 19:30 YEMEK VAKTİ…
- Yemek yesene.
Hiçbir şey yemek istemiyorum.
- En son ne zaman yedin?
Dünden beri bir şey yemiyorum.
- Geldiğinden beri 2 paket sigara bitirdin. Yemek ye.
Yemeyeceğim. Sigara içeceğim.
- Sen bilirsin.

Saat: 01:00 UYKU VAKTİ
Aşkım lütfen bu ilişkimiz bitmesin. Ortada çok ciddi emeklerimiz var.
Yarın ben bu şehirden gitmek istemiyorum. Şimdi uyuyalım ve sen de bu
ilişkinin bitmemesi için çaba sarfet. Yolumuza devam edelim.
Vazgeçmeyelim.
- Düşüneceğim bakalım.
Allah rahatlık versin. İyi gecelerAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll tatlı rüyalarAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll seni çok seviyorum.
- İyi geceler. Sabah uyandırırım. Kapını kapatıyorum.
Tamam aşkım.

17 Ocak Saat: 08:00
- Hadi kalk kahvaltı hazırlıyor kızlar.
- Kalksana hadiAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll dışarıda işimiz var.
- Aşkım hadi uyan artık yaaa..
Uyandım aşkım. Günaydın.
- Aşkım demesem uyanacağın yoktu.
Uyanmam için mi aşkım dedin?
- Evet.
Ellerini bırakmak istemiyorum ben ya.. Gözümü açar açmaz nasıl ağlatabiliyorsun beni böyle?
-Daha karar veremedim.
Bitmesin lütfen. Gözlerime bak. Sende ağlıyorsun.
-Bugün öğlen 13:00 otobüsüyle gidiyorsun.
Sevmiyor olsanAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll ağlamazsın. Gitmek istemiyorum ben.
- Sevmiyorum hayır. Gideceksin.
Hayır.

Saat: 08:30 KAHVALTI ZAMANI
- Bir dilim ekmek yedin. Bir şeyler yesene..
Canım hiçbir şey istemiyor.
- Geldiğinden beri bir şey yemedin. Kendine yazık ediyorsun.
Çok bencilleşmişsin. Durduk yere 2-3 dakika içerisinde nasıl bu ayrılık
düşüncesine bürünebiliyorsun? Çok bencillik yapıyorsun. Her şey harika
giderkenAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll bu yolda beni nasıl yalnız bırakıyorsun? Nasıl bu kadar acımasız olabiliyorsun?
- Ben böyleyimAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulllartık bencilim.
Sigaramı uzatır mısın?
- HayırAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll kahvaltı yap.
Sigaramı uzat dedim. Çay ve sigara içeceğim.
- Al hepsini iç..

Saat: 09:30 EVİN İŞLERİ İÇİN OTOBÜSLE ÇARŞIYA....

- Elimi bırakır mısın?
Hayır bırakmak istemiyorum. Yanındayım. Gitmeyeceğim de.
- Gitmezsen gitmeAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll kal. Boşu boşuna kalırsın.
Yanındaysam mesele yok aşkım. Dünü ve bugünü çabuk unutacağız.
- HayırAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll gidiyorsun bugün öğlen otobüsüyle.
Olamaz ya…
- Elimi neden fırlatıyorsun bütün otobüs bize bakıyor.
Kendimi tutamadım artık. Yeter ya. Bu kadar da olmaz ki.

10:30 ÇARŞIDAN DÖNÜYORUZ
- Sen duraktan binAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll ben kuaföre gideceğim.
Hayırdır neden?
- Pınar’ ın işi var kuaförde. Onu yalnız bırakamam şimdi. Sen eşyaları al benden şimdi. Eve gitAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll ben gelmeden de bir yere gitme.
Hem kovuyorsunAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll hem de gitme diyorsun. Bu ne demek?
- Ben gelmeden gitme dedim.
Eşyaları eve bırakıyorum ve bavulumu alıp gidiyorum..
- Ne yaparsan yap ya…

12:00 EVE GELDİ
- Hani gidecektin?
Bekle dedinAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
bekledim. Belki fikirlerin değişmiştir. Üzerimi değiştirdim ve seni
bekledim. Ben senin yanından ayrılmak istemiyorum. Sensizken nefes
alamıyorum. Bitmesin..
- Bu ilişki artık bitti. Seni sevmiyorum ve istemiyorum artık.
Bu düşüncelerin nasıl 2 dakika içerisinde oluştu anlayamıyorum. Daha
gelme fikrimi söylemeden önce telefonda nasıl konuşuyorduk? Bağıra
bağıra beni sevdiğini söylüyordun. İnanamıyorum..
- Bana bıraktığın manevi değeri yüksek olan yastığıAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll sen yanımda olmadığın zaman kullandığım nevresimiAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll resimleriAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll hediyeleri her şeyi al ve git.
Her şeyi bırakıyorum. Ve gidiyorum. Bir insan bu kadar acımasız ve bencil olabilir.. Ne halin varsa gör.
- Bencilim evet.
Taşsın sen. Böyle bir kalp bir anda nasıl oluşabildi bilemiyorum. Bir
insanda Allah korkusu olmalı. Böyle davranarak hiçbir şey kazanamazsın.
Başka bir şey demiyorum..Taşsın taş!...

(Saat: 12Aşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- 15
Pencereden arkamdan bakışlarıyla beraber evin önündeki durağa
gidiyorum.. Otobüs 10 dakika içerisinde geliyor ama o 10 dakika ömürden
ömür götürüyor. Bir paket sigaranın içerisindeAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll tek nefeste boğuluyorum…)

12:50 OTOBÜS BİLETİ SATIŞ BÜROSU
AloAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
pardon rahatsız ediyorum. Otobüs firmasındayım ama bilet yok. İstersen
sende ara ve sor. Yanında olmak istiyorum.. Başka çarem yok..
- Beni ilgilendirmiyorsunAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll git otelde yat. Bana ne? Paran yoksa da git sokakta yat. Bu eve giremezsin bir daha. Bitti!.. güle güle..
İnanamıyorum sana. Sebepsiz yere bitirdiğin bu ilişki ile birlikte bana
nasıl böyle sözler sarfedebiliyorsun? Suçum günahım nedir benim? Ne
yaptım sana ben?
-Aktarmalı git. Bir yere git işte…
Hiçbir yere bilet yok diyorumAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll seni anlayamıyorum. Peki öyle olsun. Gururumu yerlere serdinAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll her şeyi altın tepside sundum sanaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
senden sadece bu tepsinin üzerine küçük de olsa bir şeyler eklemeni
bekledim. Bu kadar zor senin için bu ilişki değil mi? Arkadaşların da
her şeyi gördü. Ortada hiçbir sebebin olmadığını onlar da biliyorlar.
Ben yine de teşekkür ederim sana. Allah’ a havale ediyorum seni.. Sana
hakkım helal değil. Bunu hak etmedin çünkü. Hiçbir şeyi hak etmedin sen
bu son olayla birlikte. Her şeyi silip süpürdün. Kendinle bu
davranışlarından dolayı gurur duyabilirsin..
Hoşça kal…

3 Gün Sonra Bir Telefon

Alo. Efendim?
- Merhaba.
Merhaba.
- Nasılsın?
Arayacağını biliyordum. İyi değilim.
- Yanlış anlamanı istemiyorum. Son kez arıyorum. Sağlığından şüphe ettim ve nerede kaldığınıAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll nereye gittiğini merak ettim. Senden hakkını helal etmeni istiyorum. Hakkını helal et.
Ben telefonu acaba diyerek açtım. İlişkimiz için bir özür telefonu beklerkenAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll nasıl bunu merak edebiliyorsun? Madem bencilsinAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll bencil bir hayat istiyorsunAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll neden beni merak ediyorsun? AyrıcaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll benden hakkımı helal etmemi bekleme. Nasıl olur da o yaşadıklarımdan sonra hakkımı helal etmemi istiyorsun?
- PekiAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll kapatıyorum
GitmeeeAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll seni çok seviyorum aşkım.
Kapattı

Hiçbir sözü alıntı değildir. Hepsi bana ait olanAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
yaşadığım şeylerdir bu yazdıklarım. Yazacak çok daha şey var aslında
ama parmaklarım izin vermiyor..Aşağıda yazdıklarıma da birer hikaye
yapabilecek kadar şey var.Kısaca bahsetmek gerekirse;

Sizce aşk; eksi 25 derece soğuktaAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll caddelerde kimselerin olmadığıAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll tanımadığınız bir şehirdeAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll gecenin bir yarısı gidecek bir yeriniz yokkenAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll üniversitenin önündeAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll sevgiliyi bekleme umuduyla sabahın olmasını beklemek midir? Ya da daha öncesindeAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
her şey iyiyken 3 gün boyunca yollarda sürünmek midir? Saçları
beyazlatmak mıdır? Yoksa gururu ayaklar altına almak mıdır? Aşk kaçmak
mıdırAşıktım..Dakika dakika bitiş!..42 Saatte neler yaşamışız?- Virgulll
kovalamak mıdır? İnandığınız bir şeyi kaybetmek midir? Aylarca kendine
gelememek midir? Yoksa yıllarca çekeceğiniz bir acının göstergesi
midir?
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455