Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)...

Kanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Empty Kanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)...

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Ptsi Mayıs 03, 2010 11:18 am

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

Kız :
Lütfen yavaşlaKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll ben korkuyorum

Delikanlı :
HayırKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll bak ne kadar eğlenceli

Kız :
LütfenKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll lütfenKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll çok korkuyorum

Delikanlı :
PekiKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll beni sevdiğini söyle

Kız :
SENİ ÇOK SEVİYORUMKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll lütfen yavaşla

Delikanlı :
Şimdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı :
Kaskımı alıpKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll kendine takar mısın? Başımı cok sıktıı

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı:

Motorsiklet Kazası; MotorsikletKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll fren arızası nedeniyleKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısındaKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll delikanlı

frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kızabelli etmek istememişti.

Bunun yerineKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll kızdan kendisini sevdiğini söylemesini ıstemış kendısıne

son defa sarılmasını istemişti. Sonra da kendi ölümü

pahasınaKanım Dondu(Şu Aşka Bakarmısınız Allah aşkına)... Virgulll kızın başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı. İşte

gerçek AŞKIN anlamı da buydu!!!

Bu yazılanlar gerçektir!
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics