Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Kupayı kazanacağız''

''Kupayı kazanacağız'' Empty ''Kupayı kazanacağız''

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Ptsi Mayıs 03, 2010 11:36 am

Trabzonsporlu Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak istediklerini söyledi.

Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll taraftarların beklentilerine karşılık vermek için kupayı kazanmanın en uygun adım olacağını söyledi.

Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll AA muhabirine yaptığı açıklamada''Kupayı kazanacağız'' Virgulll bu sezon ligde istedikleri başarıyı yakalayamadıklarını belirterek''Kupayı kazanacağız'' Virgulll
''Başarı bakımından önümüzde en büyük şans kupa olarak duruyor.
Buradaki insanların beklentilerine karşılık vermek için kupayı kazanmak
en uygun adım olacak'' dedi.

Fenerbahçe ile iç ve dış sahalarda yaptıkları son maçlarda başarılı sonuçlar alamadıklarını ifade eden Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll
''Fenerbahçe ile iyi maçlar çıkarmamıza karşın bir türlü onları
yenemedik. Onları yenerek kupayı kazanmayı çok istiyoruz'' diye konuştu.

-''TRABZONSPOR''Kupayı kazanacağız'' Virgulll İSTANBUL TAKIMLARINA KARŞI EN BÜYÜK GÜÇ''-

Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll Trabzonspor'un Fenerbahçe''Kupayı kazanacağız'' Virgulll Galatasaray ve Beşiktaş üçlüsüne karşı mücadele eden en büyük güç olduğunu belirterek''Kupayı kazanacağız'' Virgulll şöyle devam etti:

''Trabzonspor''Kupayı kazanacağız'' Virgulll
bu üçlüye karşı en büyük kale. 25-26 yıldır şampiyon olamasa da bu bir
gerçek. Beni en çok üzen geçen yıl şampiyonluğa çok yaklaşmıştık. İç
sahada öyle iki maç kaybettik ki tekrar maçın görüntülerini izlettirsek
birçok kişi nasıl kaybettiğimize inanamaz. Dönüm noktalarında nasıl
davranmamız gerektiğini bilirsek''Kupayı kazanacağız'' Virgulll
fırsatları kaçırmazsak o zaman şampiyon olma imkanımız olur. Böyle
dönüm noktalarda rakipler değerlendirip önümüze geçmeye çalışıyorlar. O
yüzden biraz tecrübe kazanıp çekirdek kadro ile zor anların üstesinden
geliriz''Kupayı kazanacağız'' Virgulll öğrenmemiz gerekiyor.''

-''MARADONA'NIN ARAYACAĞINI UMUT EDİYORUM''-

Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll Arjantin Milli Takımı Teknik Direktörü Maradona'nın milli takım için şimdiye kadar kendisini aramadığını''Kupayı kazanacağız'' Virgulll ama bir gün aramasını umut ettiğini söyledi.
Arjantin Milli Takımına seçilmek için belli aşamalardan geçmek gerektiğini anlatan Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll
''Öyle eleme ve oyuncu yelpazesi var ki onlar içinde kendinizi
göstermeniz için olağanüstü performans göstermeniz lazım. Maradona da
çok seçici davranıyor''Kupayı kazanacağız'' Virgulll ince eleyip sık dokuyor. Olağanüstü performans gösterirsem beni dikkate alacağını''Kupayı kazanacağız'' Virgulll çağıracağını benimle görüşeceğini umuyorum'' ifadelerini kullandı.

-UYUM SÜRESİ-

Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll bu sezon geçen sezondan daha başarılı bir performans ortaya koymasına ilişkin olarak ise ''Geçen yıl burayı tanımak''Kupayı kazanacağız'' Virgulll uyum süresi''Kupayı kazanacağız'' Virgulll
yaşam biçimini tanımak zamanımı almıştı. Bu sezon onu tamamen atlattım.
Bu sezon işimi kolaylaştıran şeylerden biri de merkezden ziyade orta
sahanın solu ve sağında çizgiye yakın yerlerde oynadım''Kupayı kazanacağız'' Virgulll forvete yakın oynadım. Bu sayede çok daha fazla gol attım''Kupayı kazanacağız'' Virgulll ismimi çok daha fazla duyurdum'' dedi.

Trabzonspor'a gelmeden önce bazı Avrupa kulüplerinden öneriler aldığını''Kupayı kazanacağız'' Virgulll ancak bordo-mavili kulübe transferini gerçekleştirdiğini anlatan Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll
''Şu ana kadar bana somut bir teklif gelmedi. Buradan kalkıp gitmek
aklımın ucundan bile geçmiyor. Burada yaptıklarımı somut başarıya
dökmem lazım. 3 sene daha sözleşmem var. Hem kendi kişisel gelişimimi
belli noktaya vardırmam lazım''Kupayı kazanacağız'' Virgulll hem de takımın gelişimine katkı yapmam lazım. Henüz bunları yaptığımıza inanmıyorum'' diye konuştu.

-EN BEĞENDİĞİ EMRE-

Colman''Kupayı kazanacağız'' Virgulll Türkiye'de en çok beğendiği orta alan oyuncularının başında Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nun geldiğini kaydederek''Kupayı kazanacağız'' Virgulll şunları söyledi:

''Onunla birlikte bazı Brezilyalı oyuncuları beğeniyorum. Kendi takımımında Alanzinho'yu beğeniyorum. Alanzinho''Kupayı kazanacağız'' Virgulll yakın arkadaşım onla sürekli konuşuyorum. Geliştirmesi gereken bazı yönleri var. Benim de var. Alanzinho'nun''Kupayı kazanacağız'' Virgulll gelecek vadeden''Kupayı kazanacağız'' Virgulll üstüne birçok şey koyabilecek bir oyuncu olduğuna inanıyorum.''
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics