Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! Empty 1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Çarş. Mayıs 05, 2010 12:52 am

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! Askg 1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o
gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! Askg
Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim
ama nefessiz asla!

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! Askg
Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin
yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen
gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel
gerçeğimsin!

Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o
kadar muhtacım sna.

Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn
tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan
kalbimi.

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! Askg Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep
ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende
kalsın!
Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi
kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı
engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! AskgAşk
Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve
aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! AskgBiliyorum
Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki
Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! AskgBizim
aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar
yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin
bizim gibi olmalı.

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! AskgBazen
anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık
söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! AskgSevgini
göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin
yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! AskgYalan
bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye
değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! AskgKimi
rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm
en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! Askg1 Gün 1
çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa
sende sever misin?

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun! Askg Seni
bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni
bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki
hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip
getiremediğinle ilgilenir...

Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı
yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili
utandırdığı gibi...

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim,
sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki
seversin diye...

Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün...Çılgın ve deli
dalgalara isteyerek girmezsin...Durgun sular kendini belli etmez ve ne
zaman coşacağını sen bilemezsin.
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics