Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sen gittin.. Bir zifiri karanlık

Sen gittin.. Bir zifiri karanlık Empty Sen gittin.. Bir zifiri karanlık

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Çarş. Mayıs 05, 2010 1:15 am

Sen gittin.. Bir zifiri karanlıkSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs bir zından yalnızlığıSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs ağır bir boşluk bıraktın geride. Gittin ve dönmeyeceksin bir
daha. Haklısın gidişindeSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs bu aşkı bitirmekte haklısın. Tek söz söyleyemedim. Yüzüne
bakamadım. Karşında ağlamadım. EridimSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs tükendimSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs bittim. Sonsuzlukta bir insan nasıl olur.. sesi soluğu nasıl
duyulur?

Elveda aşkım.. Elveda sevgilim. Sen kendini hiç böyle gereksizSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs böyle değersizSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs böyle yapayalnız hissettin mi? Ayrılık ölüm kadar acı ve
soğuk.Aynalara bakıyorum. Aynada gördüğüm ben değilim. Gözlerim cehennem
ateşi.. dudaklarım mühürlenmiş. Ellerim titriyor. Yüreğim kızgın
demirlerle dağlandı. Yokluğunun bedeli çok ağır sevgilim.

SevinçlerimSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs hayallerimSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs umutlarımSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs renkli dünyam elveda.. Elveda yaşamak.. Yaşamın anlamı
elveda. Kimse farkında değil yokluğunun. Sensiz ne hallerde olduğumu
kimse bilmiyor. Anlamıyor yitip giden bir aşkın kederini.

Düne kadar en yücesini yaşadım mutluluğunSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs ayaklarımın altından kayıp gidiyordu toprakSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs denizlerin ovaların üstünde uçuyordum. Güneş kadar yakındı
bana aşk. Güneş kadar sıcak ve parlak. Bıraktın birdenbireSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs kanatlarım kesildi. Hızla çakıldım yereSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs boşluğun içindeyimSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs şimdi hiçbir şeyim.Oysa dünyanın en zenginiydim. Bütün
çiçekler bizim için açardıSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs bizim için ballanırdı meyvelerSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs ekinler bizim için bereketliSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs sular bizim için çağlardı. Şimdi toz duman içinde kızgın bir
çöldeyim. Yönümü yolumu şaşırdım. Sam rüzgarlarına bıraktım gövdemiSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs sürüklenmekteyim.

Sen bensiz nasılsınSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs bilmiyorum. Rahat mısınSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs mutlu musunSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs bu kadar çabuk beni unutur musun?.. Nasıl birden mazi
olursun?

Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğimSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs dudaklarında yüreğimi erittiğimSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili
nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?.. Kimlerle oynaşır gönül eğlersin?
Ben buradaSen gittin.. Bir zifiri karanlık Virgs terk edip gittiğin yerdeyim.

Elveda aşkım.. Elveda birtanem.. Elveda sevgilim! Elveda sana..
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics