Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum.

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Empty Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum.

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Çarş. Mayıs 05, 2010 1:16 am

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz..
Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığımSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış. Şimdi
karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem
yalan. Gülüşler yalanSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin
gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek derledim..
sevinçtiSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs aşktı göğsüme bastım. Kocaman bir yalanı seninle mi
yaşadım?

Gözlerine baktığım zaman cennet bahçesine geçerdim.. Bir aldatmacaymışSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs kötü bir rüya.. Kötülüğün bile bir yüzü vardırSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs bir görünüşü.. ama en beteri buymuş.. bu aldatmaca. Bir
masal olsaydın razıydımSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs bir şiir olsaydınSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs alır saklardım.Güzel bir yüz kalırdı senden geriyeSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs hoş bir anı.. kimsenin dokunamıyacağı bir tarih. Ama hiçbir
şey kalmadı.. Bir yokluğu varsaymışım. Bir HİÇ’e sarılmışım. Çölde serap
bile değilsin. Serabın gizli ışığı vardır. Sen ışığı yutan karanlık..
bir kör kuyu.. Ben kör kuyularda kaynak suyu aramışım.

Nasıl olsa biterdi bu aşk. Ama unutulmaz bir hatıraSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs gençliğin en güzel anısı olarak kalsaydı.. Sen hiçbir şeyin
değerini bilmedin. Kökün çürükSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs yaprağın külSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs meyvan zehirmiş. Ben seni aşkın yerine koymuş aldanmışım.
Kabahat sende değilSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs ben insan tanımamışım.

Sana karşı öfke duymuyorumSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs kırgın değilimSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs kızgın değilim.. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak
kişi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım. Senin
ihanetin bana koymadı..Beni kahredenSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs beni yokedenSana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Virgs beni bin pişman eden tek şey.. bir aşk yaratmış tek başına
yaşamışım. Sen zaten yokmuşsun ki.. senin neyine yanayım
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics