Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun..

..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Empty ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun..

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Çarş. Mayıs 05, 2010 1:20 am

..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun..
Öyle bir hisimla girdinki siradan hayatima ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs biranda
Günes - su - anlam - SEVDA - ASK oldun ..
Kollarimi sonuna dek acsamda ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs öyle büyüktüki yüregin sarmaliyamazdim asla kollarimla..
Bu yüzden sana kollarimi degil ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs yillardir en dip karanlik köseye attigim beni öylesine bu
hayata baglayan gönlümü actim .. Öyle derindiki SENI tüm haliyle kaplaya
biliyordu ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs SENIN 1 gülüsünle aydinliga adim adim cikiyordu ..
Kendi - kendine SIMSIKI sarmalamisti o yumruk kadar et parcasi SENI ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs acisada yine ve yine kosar adimlarla geliyordu SANA ..
Birgün öyle bir sizi hissettiki ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs gitmeliydi (ASK muhabbete karisinca ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs mantik firar edermis)..
Veda etmek üzereyken ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs SEVDASI uzatti miss kokan ellerini .. Gidemezsin dedi .. Ilk
defa bir buyruk karsisinda boyun egdi..
Cünki biliyordu ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs ASK - SEVDA bunlari gerektirendi..
Iyiki itaat etti ..Önceden resmin - cismin - kisiligin - SEN yoktun.. Virgs dar agacinda hayata degisilmeyen SEVDANIN suan sahibi ..
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics