Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'G.Saray'da bırakmak istiyorum'

'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Empty 'G.Saray'da bırakmak istiyorum'

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Perş. Mayıs 06, 2010 2:52 pm

Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll başka bir İstanbul takımından gelen çok yüksek bir teklifi reddettiğini söyledi.

Galatasaray Televizyonu'nda yayınlanan ''Son Pas'' programına katılan Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll maddi açıdan bir İstanbul takımından çok yüksek bir teklif geldiğini belirterek'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll ''İstemiyorum'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll
dedim. 'Ben sadece Galatasaray'da oynamak istiyorum' dedim. Çünkü çok
ciddi bir teklif vardı. Başkanı dahi aradı. Ama ben 'istemiyorum'
dedim. Galatasaray'da oynayacağımı söyledim. 'Futbolu da orada bırakmak
istiyorum' dedim. İnşallah böyle devam eder'' dedi.

Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll şu anda gerçekten çok heyecanlı olduğunu ve hayalini kurduğu bir takıma geldiğini dile getirdi.

Galatasaray'ı tercih edişinin nedeni de açıklayan Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll takımda Uğur'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll Mustafa Sarp gibi arkadaşlarının bulunduğunu dile getirerek'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll şunları söyledi:

''Mustafa Sarp bana çok yardımcı oldu. Hem ortam'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll hem de aile açısından'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll
hem de 'Rijkaard'la çalışmanı isterim' dedi. Ben de direk Galatasaray
dedim. Çünkü Türkiye'de Galatasaray'a karşı çok büyük bir sempati var.
Gördüğüm kadarıyla Türkiye'nin yüzde 60-70'i Galatasaraylı. Ben de o
yüzden burayı tercih ettim.''

''BAŞARILI OLMAK İSTİYORUM''

Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll Galatasaray'da başarılı olmayı hedeflediğini belirterek'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll
''Buraya geldim ve başarılı olmak istiyorum. İnşallah böyle devam eder.
Şu anda ilk hedefim Galatasaray'da başarılı olmak ve şampiyonluk
yaşamak. Bunu da yaşayacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

''KENDİME GÜVENİYORUM''

Galatasaray'ın her mevkisinde önemli futbolcular bulunduğunu dile getiren Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll kendisine güvendiğini vurguladı.

Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll Galatasaray'da bir rekabetin söz konusu olduğunu anlatarak'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll şunları kaydetti:

''Benim mevkimde takımda milli futbolcular var. Gökhan Zan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll Servet Çetin'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll Sabri Sarıoğlu ve Uğur Uçar gibi önemli isimler forma giyme mücadelesi veriyor. Ben kendime güveniyorum'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll herkesin forma şansı olduğunu düşünüyorum'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll umarım takım için her şey iyi olur.''

Galatasaray'da 5 numaralı formayı istediğini'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll ancak bu numarayı Gökhan Zan'ın giydiğini belirten Ali'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll ''5 numaranın benim için özel bir anlamı var'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll ama başka hangi numarayı giyebileceğimi hiç düşünmedim'' dedi.

Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll Türkiye'den Bülent Korkmaz'ı'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll yurt dışından da Barcelona'nın savunma oyuncusu Puyol'u beğendiğini söyledi.

Kayserispor'da yaklaşık iki buçuk aydır kadro dışı olduğunu belirten Ali'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll
ancak takımdan ayrı antrenmanlarını sürdürdüğünü ve daha sonra
Ankara'ya gidip özel bir kondisyoner tutarak onunla çalıştığını ifade
etti.

Ali Turan'G.Saray'da bırakmak istiyorum' Virgulll ''Şampiyonluk için kimi daha şanslı görüyorsun'' sorusunu ise ''Bursaspor'un şampiyon olacağını düşünüyorum'' diye yanıtladı.
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics