Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Sen bizim öz evladımızsın'

'Sen bizim öz evladımızsın' Empty 'Sen bizim öz evladımızsın'

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Perş. Mayıs 06, 2010 2:52 pm

Galatasaray'da Adnan Polat'Sen bizim öz evladımızsın' Virgulll Arda Turan ile bir araya gelerek bir görüşme yaptı.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'Sen bizim öz evladımızsın' Virgulll önceki gün Florya’da Arda Turan ile bir araya gelmiş ve kısa süreli bir görüşme yapmıştı. Polat’ın bu görüşme sırasında'Sen bizim öz evladımızsın' Virgulll “Eleştirilere kafanı takma. Biz hep senin yanındayız.

Ben seni asla mağdur etmem. Ben bizim öz evladımızsın. Bu takım seneye seninle şampiyon olacak'Sen bizim öz evladımızsın' Virgulll bir yere gitmiyorsun” dediği öğrenildi. Arda ise daha önce yaptığı açıklamada'Sen bizim öz evladımızsın' Virgulll “Yönetim git derse giderim'Sen bizim öz evladımızsın' Virgulll kal derse kalırım” ifadesini kullanmış'Sen bizim öz evladımızsın' Virgulll buna karşın Liverpool’da oynama hayalini bir kez daha dile getirmişti.

Bu arada sezon başında Kaptan ile yapılan yeni sözleşmenin henüz Futbol
Federasyonu’na gönderilmediği ortaya çıktı. TFF’de Arda’nın kontratı
2012’ye kadar görülüyor'Sen bizim öz evladımızsın' Virgulll ancak sezon başında yapılan sözleşmeyle kontrat 2013’e kadar uzatılmıştı.
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics