Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peki Ya Sonra...?

Peki Ya Sonra...? Empty Peki Ya Sonra...?

Mesaj tarafından HeLLGate Cuma Mayıs 21, 2010 1:22 pm

Bu hikaye geceye gelsinPeki Ya Sonra...? Virgulll yalnızız çünkü...
Tühh! Bu pakette mi bittiPeki Ya Sonra...? Virgulll hay Allah.. Çakmağım da kayıp zatenPeki Ya Sonra...? Virgulll kimliğimde.. SahiPeki Ya Sonra...? Virgulll kimim ben?

"Biliyorum artık çok zorPeki Ya Sonra...? Virgulll kuracak yeni bir hikayem yok.." diyor bir şarkıPeki Ya Sonra...? Virgulll sessiz sessiz.. İçine düşüyorumPeki Ya Sonra...? Virgulll çırpınıyorumPeki Ya Sonra...? Virgulll çıkamıyorum.. Heyhat! Bu kadar mı kaybetmişim nefes almaya çalışırken.. Körelen hayalleriPeki Ya Sonra...? Virgulll artık ne yaparsam yapayım başa çıkamadığım şarkılarıPeki Ya Sonra...? Virgulll gerçekleriPeki Ya Sonra...? Virgulll gerçek sandıklarımıPeki Ya Sonra...? Virgulll geçmişiPeki Ya Sonra...? Virgulll gelemeyeniPeki Ya Sonra...? Virgulll hepsini bir çırpıda ateşe vermeme ne kaldı ki.. İşte en çok korktuğum soru cümlesiPeki Ya Sonra...? Virgulll YA SONRA? Sonralarıma kısılıPeki Ya Sonra...? Virgulll ayak seslerindenPeki Ya Sonra...? Virgulll sessizlikten belkide tereddüt vakitlerim.. "Zaman herşeyin ilacı" dediğim dünyaya küsüşlerimdePeki Ya Sonra...? Virgulll payıma düşenPeki Ya Sonra...? Virgulll düşlerle gerçek arasında bırakıldığım oyalanan umutlardaPeki Ya Sonra...? Virgulll anlıyor insan; aslında ne yaparsan yapPeki Ya Sonra...? Virgulll "sağım yalanPeki Ya Sonra...? Virgulll solum yalanPeki Ya Sonra...? Virgulll giden yalanPeki Ya Sonra...? Virgulll dönen yalan.." dırPeki Ya Sonra...? Virgulll söylediğin her şarkının nakaratı.. O zaman da "sonran" umrunda değildirPeki Ya Sonra...? Virgulll "öncelerin" ise canı cehennemedir her daim..

Sen benim en güzel yanımsın.. ÇocukkenPeki Ya Sonra...? Virgulll henüz büyümeye özenirken yaniPeki Ya Sonra...? Virgulll hani hiç kırılmadığımPeki Ya Sonra...? Virgulll hiç kimseyi henüz terketmediğim zamanlardaPeki Ya Sonra...? Virgulll mis gibi hayaller kurardım. Mis diyorumPeki Ya Sonra...? Virgulll çünkü hepsi umut kokardıPeki Ya Sonra...? Virgulll güzeldi hepsi.. İçim kadar temizdi o zamanlarPeki Ya Sonra...? Virgulll hangi ara kirlendiler unuttum şimdi.. İçim gibi.. İçip bitirdiklerimPeki Ya Sonra...? Virgulll içimi bitirenler gibi.. Sen dePeki Ya Sonra...? Virgulll o günlerdeki düşlerim gibisin işte... Yaşamak yıllarca sırtında koca bir yük olsa daPeki Ya Sonra...? Virgulll kalbin tekleyip bunu sana inatla hatırlatsa daPeki Ya Sonra...? Virgulll geceleri üzerini örten sadece annen olsa daPeki Ya Sonra...? Virgulll çok güzel kokuyorsun hala.. Hala güven veriyorsunPeki Ya Sonra...? Virgulll tertemizsin.. BensePeki Ya Sonra...? Virgulll hayata ağır geliyorum sankiPeki Ya Sonra...? Virgulll sanki birgün birdenbire ayaklarıma dolanan çamurlara gömülüp kalacakmışım gibi.. Sen doğrusun hepPeki Ya Sonra...? Virgulll ben değil.. Senin duruluğun benim bulanıklığıma uygun değil.. Herkes hata yapar elbetPeki Ya Sonra...? Virgulll herkes pişman olur ama ahmaklık başka birşey.. Çelişkilerim bile cüretkar değil şimdilerde. Öyle kendi başımaPeki Ya Sonra...? Virgulll öyle ellerim başımdaPeki Ya Sonra...? Virgulll düşünüp düşlerinden ayrı kalan bir muammayım.. içimdeki ihanetiPeki Ya Sonra...? Virgulll ne kendime açıklayabiliyorum ne de bir çare bulabiliyorum.. Hayat çok zor demiş miydim...

Birşeylerin peşinden koşarkenPeki Ya Sonra...? Virgulll geç kaldığım diğerlerini özlüyorum bugün.. Bir şansım daha olsaydıPeki Ya Sonra...? Virgulll ah bir şansım... Vakitlerin hiç tükenmeyeceğiniPeki Ya Sonra...? Virgulll hep o yaşlarda kalacağıma inanıyor olmalıydımkiPeki Ya Sonra...? Virgulll böylesine kolay harcayıp gitmişimPeki Ya Sonra...? Virgulll o en beyaz yıllarımı.. Hayat hiç dePeki Ya Sonra...? Virgulll o pencerelerden baktığım gibi değilmiş oysaPeki Ya Sonra...? Virgulll bunu anladığımda zaten kaybedecek pek birşeyim de kalmamıştı düşlerime dair.. Girip çıktığım evlerin pencereleriPeki Ya Sonra...? Virgulll odalarda konuşulanlarPeki Ya Sonra...? Virgulll gülüşmelerPeki Ya Sonra...? Virgulll çocuksu heyecanlar... Hepsi geçip gittiğindePeki Ya Sonra...? Virgulll bir ben kalmışım ortadaPeki Ya Sonra...? Virgulll bir de yarım yamalak hikayem.. Bir tutam şiirPeki Ya Sonra...? Virgulll üç beş şarkıyla kurulmuyormuş bu hayat denilen şey.. Ne acı değil mi.. Bugün günlerden cumartesi meselaPeki Ya Sonra...? Virgulll aylardan Kasım.. Saatler keşkeleri vuruyorPeki Ya Sonra...? Virgulll aldırmıyorum diyorumPeki Ya Sonra...? Virgulll nafile.. Geçip giden onca sevinçlerimPeki Ya Sonra...? Virgulll adına aşk dediğim hayal kırıklıklarımPeki Ya Sonra...? Virgulll yanlışlarım ve yanılışlarımı almışım önüme seyrediyorum.. Artık pişman olmaya yüzüm yok.. Neresinde kayboldumPeki Ya Sonra...? Virgulll hiç mi bulan olmadı beniPeki Ya Sonra...? Virgulll ya da soran? Hatırlamıyorum... Kirlenmiş bir hafızanın kime ne faydası olurPeki Ya Sonra...? Virgulll orası da ayrı soru işaretleriyle biten bir cümle yaPeki Ya Sonra...? Virgulll neyse... Dipteyim ve kendimi artık hiç sevmiyorum.. Şimdi şöyle Ege Denizi'nin herhangi bir kenarındaPeki Ya Sonra...? Virgulll bir tahta iskemleye oturup; rüzgara karşıPeki Ya Sonra...? Virgulll anılara karşıPeki Ya Sonra...? Virgulll bir koca şişe birayıPeki Ya Sonra...? Virgulll dibine dek dikmeyi.. Yahut bu saatten sonra toprakta bir çiçek olmayı düşlemek bile avutamaz beni..

Artık yakalayıpPeki Ya Sonra...? Virgulll kendime çevirebileceğimPeki Ya Sonra...? Virgulll bir noktası kalmadı hayatın.. En çok sevdiğim sigara bilePeki Ya Sonra...? Virgulll öksürük yapıyor şimdilerde.. Neye elimi atsamPeki Ya Sonra...? Virgulll koskoca bir bahtsızlık avuçlarımdaPeki Ya Sonra...? Virgulll taşıyamadığım.. Kimin kanunu ki bunlarPeki Ya Sonra...? Virgulll kim yazmışPeki Ya Sonra...? Virgulll kime sormuş diyorum bazen..

Kendi hayatımdaPeki Ya Sonra...? Virgulll figüran rolünü üzerime aldıracak bir lüksü bahşetmezken kimseyePeki Ya Sonra...? Virgulll bu filmi daha önce görmüştüm aslındaPeki Ya Sonra...? Virgulll çok kere..

Olsun bakalım..
Yine istediğiniz gibi olsun..

Ben yorgunum; geleceği de yakıpPeki Ya Sonra...? Virgulll ısınmaya gidiyorum
HeLLGate
HeLLGate
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 50
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 45
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 09/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 28

- Similar topics