Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yasanmıs bir oLay

yasanmıs bir oLay Empty yasanmıs bir oLay

Mesaj tarafından GoDFaTHeR C.tesi Mayıs 22, 2010 6:21 pm

Bir gün bir kız chat´ten bir oğlan ile tanışır. Bu kız oğlan ile haftalarca chatleşiryasanmıs bir oLay Virgulll sabaha kadar! Konular açıldıkça açılır.
Kız bu oğlandan öyle hoşlanırkıyasanmıs bir oLay Virgulll o oğlana aşık olur.
Her gün okuldan geldikten sonra bilgisayarın başına geçer ve oğlanın gelmesini bekler. Bazı günler oluryasanmıs bir oLay Virgulll sabaha kadar chatleşirleryasanmıs bir oLay Virgulll sabah olunca sevimli cümleler yazdıktan sonra okula gider.
Bütün gün onu düşünüryasanmıs bir oLay Virgulll eve gitmeyi sabırsızlıkla bekler. Ama Aşkını bir türlü itiraf edemezyasanmıs bir oLay Virgulll çok utanır.
Bir gün var gücünü topla***** bilgisayarın başına geçer ve e-mail ile bir aşk mektubu yazmaya karar verir.

"Ercanyasanmıs bir oLay Virgulll senden kaç zamandır hoşlanıyorumyasanmıs bir oLay Virgulll
ama bunu sana bir türlü yazamıyorum. Senin buna karşı bir tepki
vermenden çok korkuyorum ki bilemezsin. Ama burada bir gerçek var.
Seninle yazışırkenyasanmıs bir oLay Virgulll bambaşka bir dünyada oluyorum. Her satırını sabırsızlıkla bekliyorum.
Ercan Seni seviyorum."

Ardından 5 dakika geçmez e-maile cevap gelir. Ve kız e-maili titreyerek açar. Açması ile kapatması bir olur.
Kız adeta şoka girer ve kendine 10 dakika gelemez.
Kendine geldikten sonra bir kere daha açıp maili bir kere daha okur.
Aynen şu cevap gelmiştir:

"Aylinyasanmıs bir oLay Virgulll ben seni sevmiyorumyasanmıs bir oLay Virgulll benden uzak dur. Artık bir daha bana yazma ve unut beni"

Kızın gözlerinden yaşlar akmaya başlaryasanmıs bir oLay Virgulll gözü yaştan bir şey göremez olur. Banyoya gideryasanmıs bir oLay Virgulll dolaptan uyku hapı alır ve odasına döner.
Bir ufak not bırakarak tüm hapları yutup bilgisayarın başında ölür!
Notta şunlar yazar:
"Ben sevdim ama sevilmedim. Bu hayata ELVEDA deyip ayrılıyorum. Ercan seni çok Seviyorum. ELVEDA!"

Akşam kızı ölü halinde bulurlaryasanmıs bir oLay Virgulll annesinin birden gözü bilgisayara takılır.

Bir e-mail!!!!

Ercandan!!!!

Ercan şu maili göndermiş:

"Aylin senden çok özür diliyorumyasanmıs bir oLay Virgulll
benim ufak kardeşim sana bu saçma maili göndermiş. Ben sana bu sözleri
asla yazamam. Çünkü...............ben..........seni SEVİYORUM!! Ercan!
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics