Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Gör beni Tottenham"

"Gör beni Tottenham" Empty "Gör beni Tottenham"

Mesaj tarafından _NeRiSSa_ Salı Mayıs 25, 2010 3:19 pm

Ligin son haftalarında büyük bir düşüş yaşayan Arda, Çek Cumhuriyeti maçındaki performansıyla kendisini izlemeye gelen İngiliz kulübü yetkililerinden tam not aldı.

Transfer çalışmalarını Arda’nın durumuna göre şekillendiren Galatasaray, Kaptan’ın ABD’de gösterdiği performanstan memnun. Özellikle ligin son haftalarında sakatlığın da etkisiyle büyük düşüş yaşayan genç oyuncunun kulübe kazandıracağı bonservis bedeli doğrultusunda takıma yıldız isimler kazandırmayı planlayan Sarı-Kırmızılılar, bir süredir Manchester City ve Tottenham’la temas halindeydi. Türk Milli Takımı’nın Çek Cumhuriyeti ile oynadığı hazırlık maçını izlemeye geldiği öğrenilen Tottenham yetkililerinin, Arda’nın bu karşılaşmada gösterdiği performansa tam not verdikleri belirlendi. Attığı nefis golün yanı sıra hücumu yönlendirmesi, seri çalımları ve isabetli ortalarıyla eski günlerine dönüş sinyali veren Kaptan’ın, son haftalara oranla yaşadığı bu değişim, ‘Avrupa devleri tarafından takip edildiği için daha fazla özveriyle oynuyor’ yorumlarının yapılmasına yol açtı.

Yönetim ne derse o olacak
Galatasaray Yönetimi, sezon başında Aziz Yıldırım’ın 15 milyon Euro teklif ettiği Arda Turan’ı 20 milyon Euro’dan aşağı bırakmayı düşünmüyor. Genç yıldız ise yönetimin her türlü kararına saygı duyacağını söylemişti.
_NeRiSSa_
_NeRiSSa_
•Demir Baş •
•Demir Baş •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 733
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 3623
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 24/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

- Similar topics