Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayrılık

Ayrılık Empty Ayrılık

Mesaj tarafından CryDewıL Paz Mayıs 02, 2010 1:10 pm

AYRILIK
Bir tanem;

Ayrılık da bir parçası mıdır aşkın? O zaman bedenler ayrılırkenAyrılık Virgulll bu emre asi kalbin haykırışları niye? Ayrılık sonu mudur aşkın? O zaman sonsaAyrılık Virgulll daha çok bağlanmanın anlamı ne? Ayrılık mıdır aramıza giren? O zaman isyan etmenin anlamı ne? İmkansız olandır bitmeyen aşk! O zaman bu ayrılığı kabullenememenin sebebi ne?Kaynakwh:

Evet ayrılıyoruzAyrılık Virgulll ama şunu bir de kalbim anlasa. Bedenim senden uzaklaştıkçaAyrılık Virgulll kalbim sana daha çok bağlanmasa. Sevgimin bitmesi gerekirkenAyrılık Virgulll o bir devin haykırışı gibi çoğalıp yankılanmasa olmaz mı birtanem?

İlk anımızı hatırlıyorum. Sevgini kazanabilmek için elimden geleni yapmıştım. Seni ilk gördüğümde bir bebek kadar mutlu ve huzurluydum. Oturduğumuz masada karşı tarafta senAyrılık Virgulll bu tarafta sevginin şaşkınlığı ile tir tir titreyen o küçük çocuk bendim. Seni lik öptüğümde duyduğum utanç kutsallaştırmıştı her öpücüğümüzü. Tenine dokunmak bile beni öldürmeye yetecek kadar heyecan vericiydi o gün. Gülücükler eksik olmuyordu yüzümden. Dünya yok olmuştu sakiAyrılık Virgulll sadece sen vardın. Sen her yerde... Şimdi benden uzaktasın. Aşk görevini yaptı ve zaman doldu birtanem. Ne çabuk geçti o iki senelik saniyeler. Değil tenine dokunmakAyrılık Virgulll hayaline ulaşamıyorum artık. Çırpındıkca batıyorum adeta. Hayata küstüm çünkü beni sendenAyrılık Virgulll seni benden çaldı. Kalpsiz bir bedenleAyrılık Virgulll amaçsızAyrılık Virgulll çırılçıplak ortada bıraktı beni hayat.

Ayrılan sevda yolunu takip ederkenAyrılık Virgulll gül bahçelerinin kokularıAyrılık Virgulll kelebeklerin rehberliği eşliğinde sonsuz sevgiyi bulma yolundaAyrılık Virgulll mutlu bir şekilde yürümeni dilemeyi çok isterdim...

CryDewıL
CryDewıL
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 138
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 101
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 28

- Similar topics