Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇüNKü SeNi SeViYoRuM

ÇüNKü SeNi SeViYoRuM Empty ÇüNKü SeNi SeViYoRuM

Mesaj tarafından CryDewıL Paz Mayıs 02, 2010 1:24 pm

İlk önceleri ismimle hitap ederdin bana…Zaman öyle bi geçti ki seninleÇüNKü SeNi SeViYoRuM Virgulllzamanla öyle bağlandık ki birbirimize artık isimlerimiz yoktu birbirimize isimlerimizle hitabı bırakmıştık bütün güzel sözler olmuştun bende bütün güzelliklerdin benim için…Aşkım derdim efendim meleğim derdinÇüNKü SeNi SeViYoRuM Virgulll hayat derdinÇüNKü SeNi SeViYoRuM Virgulll aşk derdin…Sana sorardım AŞK nedir diye sende bana aşk sensin derdin…AŞK bizdik meleğim aşk ikimizdik…Geleceğimizi konuşurduk planlar yapardık birbirimize sevgimizi aşkımızı anlatırdık…Bunları hatırlıyorum gözlerim yaşla doluyoÇüNKü SeNi SeViYoRuM Virgulll kalbimde derin bi sızıÇüNKü SeNi SeViYoRuM Virgulllne güzeldi hayat seninleÇüNKü SeNi SeViYoRuM Virgulllyaşam seninle…Ama artık herşey bitti..Biliyorum beni hala seviyosun bunu hissediyorum..Rüyalarıma geliyosun her gece her gece benimlesin beraberiz sabaha kadar..Rüya olduğunu biliyorum ama bitmesin istiyorum sabah uyandığımda gözlerimden yaşların akmasına engel olamıyorum çünkü seni hala deliler gibi seviyorum…Gözlerimi kapattığımda ilk sen varsın karşımda unutmak istiyorum düşünmemeye çalışıyorum olmuyo

yapamıyorum çünkü seni deliler gibi seviyorum…Bana son konuşmamızda aşk demedin meleğim demedin o an dünyam yıkılmıstı…Çünkü seni deliler gibi seviyorum..Çünkü çünkü seni seni seni SEVİYORUMMMM…..
CryDewıL
CryDewıL
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 138
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 101
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 28

- Similar topics