Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stoch ilk kez konuştu

Stoch ilk kez konuştu Empty Stoch ilk kez konuştu

Mesaj tarafından _NeRiSSa_ C.tesi Mayıs 29, 2010 11:42 pm

Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Miroslav Stoch, Slovakya'ya HN'ye verdiği röportajda Galatasaray'ın kendisini istediğini ifade etti.

Röportajın kariyer hedefi ve Slovakya'nın 2010 Dünya Kupası'nda neler yapabileceğine de değinen Stoch, transferi hakkında da açıklamalarda bulundu.
Bir dönem Barcelona'yı da çalıştıran Frank Rijkaard'ın kendisini hakkında söylediği sözlerden dolayı büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Slovak oyuncu, "Frank Rijkaard'ın benim hakkımda söylediği olumlu şeyler bana gurur kaynağı oldu. Rijkaard, Barcelona'da önemli işlerin altına imza attı ve şu anda kariyerine Galatasaray'da devam ediyor. Hollanda'da onu çok seviyorlar ve gerçekten de başarılı bir teknik adam. Kendisinin, benim hakkımda yaptığı olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oldum" dedi.
Röportajda Galatasaray'a transferi hakkında bir takım soruları da cevaplayan Stoch, "Türkiye gerçekten tam bir futbol ülkesi. Bu sezon İstanbul'da UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile oynadık ve gerçekten çok güzel bir atmosfer vardı. Bana anlatılanlar Galatasaray'ın da önemli bir taraftar kitlesine sahip olduğu ve özellikle taraftarların çok ateşli olduğu yönünde. Tabii ki transfer konusunda henüz bir şeyler söyleyemem. Ne olacağını tam olarak kestiremiyorum ve önümde önemli seçenekler var. Bu sezon Twente, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek. Bu da tercihleri etkileyecek önemli bir konu" ifadelerini kullandı. Geleceğin yıldız adayları arasında yer alan Stoch, geride bıraktığımız sezon 10 gol atıp, 4 de asist yaparak Twente'nin Hollanda şampiyonu olmasında büyük pay sahibi oldu. Bonservisi Chelsea'de bulunan ve bu sezon Hollanda'da Twente formasıyla şampiyonluk yaşayan 21 yaşındaki Slovak oyuncunun önümüzdeki sezon başka bir kulüpte forma giymesine kesin gözüyle bakılıyor.
_NeRiSSa_
_NeRiSSa_
•Demir Baş •
•Demir Baş •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 733
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 3623
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 24/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

- Similar topics