Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bursa'ya sevgilerle

Bursa'ya sevgilerle Empty Bursa'ya sevgilerle

Mesaj tarafından _NeRiSSa_ C.tesi Mayıs 29, 2010 11:52 pm

Dünya futbolunun efsane isminden Ertuğrul Sağlam'a jest... Maradona daha önce başarısından dolayı kutladığı Timsah'ın hocasına bu kez de üzerinde İspanyolca 'afectuosamente' (sevgilerle) yazan iki forma hediye etti.

Şampiyon takımın şampiyon hocasına Arjantin’den büyük jest... Bursaspor’un lig şampiyonluğunda önemli rol oynayan Ertuğrul Sağlam’a dünya futbolunun efsane ismi Diego Armando Maradona’dan tebrik üstüne tebrik... Daha önce başarısından dolayı Timsahlar’ın teknik direktörünü Türk işadamı Noray Nakis aracılığıyla kutlayan Arjantinli’nin bu kez de iki imzalı formayı Ertuğrul Sağlam’a gönderdiği öğrenildi. Tangocular’ın hocası Maradona, imzasını atıp, İspanyolca ‘afectuosamente’ (sevgilerle) yazan ülkesinin milli takım formasıyla birlikte Argentinos Juniors formasını Sağlam’a hediye etti. Türk işadamı Noray Nakis’in aracılığıyla Arjantinli teknik adamı tanıyan Sağlam da daha önce Maradona’ya hediyeler göndermişti.

‘Çırılçıplak soyunacağım!’
Bu arada Maradona, Dünya Kupası’nı kazanmaları halinde Buenos Aires’te çırılçıplak koşturacağını belirterek, “Eğer kazanırsak, soyunacağım ve kentin merkezinde koşturacağım. Kanada maçında Lionel Messi’yi oynatmamamın nedeni ise sakatlanma riski olmasıydı. Messi’nin bu maçta sakatlanması halinde çok zor duruma düşecektim. Ona birşey olsaydı tekmelenirdim. Sanıyorum neremden olduğunu tahmin edebilirsiniz” diye konuştu.
_NeRiSSa_
_NeRiSSa_
•Demir Baş •
•Demir Baş •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 733
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 3623
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 24/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27