Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son mektup <3

2 posters

Son mektup <3 Empty Son mektup <3

Mesaj tarafından CryDewıL Paz Mayıs 02, 2010 1:49 pm

..son mektup <3....

bu sana son mektubum belki sevgili...
uzun zamandır yazmadım senin için.zaman çok şeyi değiştirdi bende.Acılarım dindiSon mektup <3 Virgulllhayata bakışım değişti.Eskiden inanmazdım geçeceğineSon mektup <3 Virgulllzaman geçirmez derdim hepSon mektup <3 Virgulllunutamam asla..Ama yanıldığımı anladımSon mektup <3 Virgulllunutuluyormuş demekkiSon mektup <3 Virgulllbitebiliyormuş bitmez denilenler bile..
Artık son noktayı koyabildim kendimce.İstediğin oldu işte başardım Son mektup <3 Virgulllbaşardın..Seni unutturdun bana istediğin gibi..Evet aşıktım sana deli gibi seviyordum seni ama sevgimi hiçe saydın sen..Belkide bu şimdi rahat bırakmayan seni..Hislerim azaldı artıkSon mektup <3 Virgulllcanımı yakmıyor hiçbişey eskisi gibi..HuzurluyumSon mektup <3 Virgulllmutlu olmaya başladım..Bıraktığın o enkaz değilim artıkSon mektup <3 Virgulllyenileniyorum..
Kendim olmayı özledimSon mektup <3 Virgullleski beni.Birtek onu veremezsin geri banaSon mektup <3 Virgulllne sen ne de zaman..En büyük kayıbı kendimden verdim ben.Kendime olan güvenimSon mektup <3 Virgulllumutlarım yokoldu seninle birlikte..
Benim için yaşanmış güzel bi anısın artık...Sen kendince doğru olan yolunu çizdin yaşayabileceklerimizi düşünmeden...Bense yıkılmışlığımın ardından kendimi toparlamya çalışıyorum ve artık yeniden yaşıyorum...DüşlerimSon mektup <3 Virgullldüşüncelerim senin için olmayacak artıkSon mektup <3 Virgulllhele ki gözyaşlarım senin için asla akmayacak..
Senin için yazdığım son satırlar belkide bunlar..YaşadıklarımSon mektup <3 Virgulllacılarım bana kaldı.Aynı şeyleri tekrar yaşayamam..O yüzden kalemim senin için yazmayacak artık;yeni umutlarSon mektup <3 Virgulllyeni hayallerSon mektup <3 Virgulllyeni bekleyişler olacak..
Sana yazılan son habersiz mektubunSon mektup <3 Virgulllherşey dilediğince olsun...
Elveda...
Umarım kimse veda etmek zorunda kalmaz sevdiğine..Hele ki benim gibi istemeye istemeye...
CryDewıL
CryDewıL
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 138
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 101
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 28

Son mektup <3 Empty Geri: Son mektup <3

Mesaj tarafından Qarizma Ptsi Mayıs 03, 2010 11:14 am

tşkLer.
Qarizma