Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun!

2 posters

Ben diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Empty Ben diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun!

Mesaj tarafından CryDewıL Paz Mayıs 02, 2010 1:57 pm

Benden yazmamı istiyorsun… günlerdirBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll sana yeniden yazmamı istiyorsun benden… tek kanatlıBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll solgun düşlerimiBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll yüzünde kanayan o kutsal ışıkla aydınlatan sonsuzluk meleğim…. sana neyi anlatayım? ruhumu yaktıktan sonraBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll artık damarlarımda dolaşan sensizliğin etimi yakan acısını mı? o acıyı uyutsun diye sığındığımBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll ama sevgini orada da hep ama hep kaybettiğim soğuk rüyalarımı mı? odamın tavanındakiBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllyoksulluğumu ve kimsesizliğimi harç yapıp içine doldurduğum o derinBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll o sonsuz çatlakların altındaBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll sen diye her gece koyununa girdiğim o zamansız ölümlerimi mi?… gözlerinden özgürlüğe akan mavi nehirlerde boğulduğumBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllcanım sevgiliBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll söyle… sana neyi anlatayım? şimdi burda değilsin… ama beni duyuyorsunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll biliyorum.kapat gözlerini benim için ve dinle n'olur: bakBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll yoksun bunun anlamını biliyor musun? yokluğunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll yüreğimdeki bu yıldızsızBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll bu dipsiz karanlık gece… yokluğunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll odamın duvarlarına astığım suretlerine bakarkenBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllgözlerinde unuttuğum dalgın gözlerim…yokluğunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll gönül bahçenden kopartıp verdiğin için soldurmayıpBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllkuruttuğum ve tıpkı sevdam gibi sonsuzluğa mahkum ettiğim bu kırmızı güllerin…sırf kalemini değdirdiğin için atmaya kıyamadığım bu kağıtlar…her an gözümün önünde sakladığım mektupların…peçetelere yazdığın şiirlerin…hediyelerini sardığın paket kağıtların….sen gidinceBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll hala sen kokuyordurBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgullldiye üzerime giydiğim ve derin derin soluduğum giysilerin…. yokluğunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll elininBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll kokununBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll soluğunun değdiği herşeyi dünyanın en değerli hazinesi gibi saklayanBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll bu yarı deliBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll bu hayattan kopuk ruhum…kapat gözlerini ve bana bak…. ben diye ne varsa gördüğünBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll işte o senin yokluğun… söyleBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll sana neyi anlatayım? sabaha karşı çalan telefonumun ucundaBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll "ne olur bana hayattan daha kötü davran" diye sayıklayan o kırgınBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllo kendine çarpan sesini mi?yüzünde yara izleriyle gelirdin bana… vücudunun her yeri morluklar içinde gelirdin…o solgunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll o savrulmuş teninde açan mor renkli kötücül çiçeklerle ağlatırdın beni… hayal kırıklıklarıyla örselenmiş ruhunuBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllacı bir sevdanın gölgelediği gözlerini alır gelirdin… ben sana tutkundumBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll sense vücudundaki o morluklara…öfkeni değilBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll yaşadığın kırgınlığı anlatırdın bana…o hep çok uzağımdakiBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll yüzü bir başkasına dönük aşkını anlatırdın…dehşetle izlerdim seni… bir annenin karşılıksız şefkatiyle dinlerdimBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll tek söz etmeden…. sarardım yaralarını; o morlukların ve yara izlerinin acısını dudaklarımla alır kalbimin yokluğunla kanayanBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll karanlık odalarında saklar; elininBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll kokunun ve soluğunun değdiği herşey gibi onları da biriktirirdim… ve sonra giderdin…. beniBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll ay ışığının rutubet kokulu duvarlarıma vurduğuBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll tek odalı sensizliğimdeBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! VirgulllaşkımlaBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll deliliğimleBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll bu hayata hep yabancı ruhumla bir başına bırakır;masanın üzerinde senin için bıraktığım o tek sigarayı yakar ve giderdin… hep giderdin… şimdi benden sana hayattan daha kötü davranmamı istiyorsun…sırf sanaBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll seçimlerine ve hayatına duyduğu saygıdanBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllneden biraz olsun da kendinemerhamet duymuyorsunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll diyerek seni koruma hakkını bile kendinde göremeyen o yaralı ruhumdan sana kötü davranmasını istiyorsun… her gece sen diye koynunda uyuduğum ölümün o soğuk nefesi gözlerimi kapatmadan önceBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll artık şahidi olamadığım hayatının vücudunda bıraktığı o yaralarıBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll morluklarıBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll savruluşları iyileştirmesi içinBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll seçimlerinle mutlu olman için tanrı'ya dualar eden bendenBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll sana kötü davranmamı istiyorsunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll öyle mi…. şimdi burda değilsin… ama beni duyabiliyorsunBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll biliyorum… kapat gözlerini benim için ve dinle n'olur… bunu sana ancak bir kez söylemeye cesaretim var: aşkBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll hala yüzünde taşıdığınBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll o derinBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll o bir türlü iyileşmeyen yara izi değildir sevgili… o iz hırstır… o iz bencilliktir… o iz sana değilBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll kendine tapan bir ihtirastır… o iz senin o sonsuz ve hep kendini kanatan merhametin gibi değil… o iz sen gibi değil sevgili… sen hep sana hayat kadar kötü davrananları sevdin… sakın benden de bunu isteme n'olur… yapamam… sen beni hiç tanımadığım bir kentinBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll tek odalı ve rutubet kokan bir evindeBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllaşkıma ve ölümüme bıraktın…beni soluksuzBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll umutsuzBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll sensiz bıraktın…benim o kırılgan öfkem yalnızca kendi yüreğimi kanattı; senin yüzündeki o kutsalBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll ama o artık durmadan kanayan ışığı değil…İsyanlarımın çığlığı bu kimsesiz ömrüme saplandı hepBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll senin özgürlüğüne değil…fırtınalarında sürüklendi aşkımız… korkularınınBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll yaralı geçmişininBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll savruk benliğinin dalgalarında beni kaybedip kaybedip sonra yeniden buldun… seni hep uzaklara çağıran o yalnızlık rüzgarının alabora ettiği parçalanmış düşlerimi yeniden topladım sensizlik sürgünlerimde…kanayan sevdamıBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll vurgunu olduğum yüzündeki o kutsal ışıkla sardım…sığındığım bu huzurun bedelini hayatımla ödedim hep…bilmediğim yollardan geçtimBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll kanatarak kendimi… ve şimdi sorular cevaplarını buldu… sükunetin ve güvenin o bilge dinginliğinde süzülüyor aşkım…artıkBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll biliyorsun kiBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll sevgimin inadı hiç kırılmayacak… yüzümde gördüğünBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll o bu dünyaya ait olmayan iyilik ve en zor anlarımda ortaya çıktığını söylediğin o "yasadışı gülümseyiş" bir kez olsun sönmeyecek…benim sonsuzluk meleğim.... affet amaBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll bedeli ebedi sensizlik olsa daBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulllsana hayattan daha kötü davranmayacağım… günlerdir sana yeniden yazmamı istiyorsun benden…"….. sana neyi anlatayım… her sarnıç küflü bir yağmuruBen diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Virgulll her sevda bir ayrılığı yaşar
CryDewıL
CryDewıL
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 138
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 101
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 28

Ben diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Empty Geri: Ben diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun!

Mesaj tarafından Qarizma Ptsi Mayıs 03, 2010 11:14 am

tşkLer.
Qarizma
Qarizma
• Kalıcı üye •
• Kalıcı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 435
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 275
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10

- Similar topics