Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

75. Bölüm Özet

75. Bölüm Özet Empty 75. Bölüm Özet

Mesaj tarafından _NeRiSSa_ Ptsi Mayıs 31, 2010 10:17 pm

Nihal’in Behlül’e sürpriz doğum günü yapmak istediğini öğrenen Bihter, güvenini yeniden kazanmak için büyük bir fırsat elde ediyor.

Bihter’le Behlül’ün yeniden yakınlaşmaları karşısında Firdevs Hanım huzursuzluğunu belli edince, bu durum Nihal’i de şüphelendirir. Soru işaretlerini dile getiren Nihal, Behlül’ün sert çıkışı karşısında geri adım atmak zorunda kalır.

Göze aldığı tehlikelere rağmen, Bihter’in Behlül’den vazgeçmeyeceğini anlayan Firdevs Hanım, Bihter’i kaderiyle baş başa bırakır. Behlül, Bihter’e olan zaafına yenilmenin pişmanlığıyla Nihal’e daha çok sığınınca, Bihter’in mutluluğu kısa sürer. Hayal kırıklığı içinde Behlül’ün kendisinden uzaklaşmasını izleyen Bihter, Adnan Bey’e teslim olacaktır. Ziyagil Köşkü’ndeki düğün hazırlıkları hız kazandıkça, Matmazel’in sessizliğini koruması daha da zorlaşmıştır. Yasak aşka dair izler birleştirilince, kuşkular artık sesli dile getirilmeye başlanır. Peyker gelecekte yaşanabilecek felaketi önleyebilmek adına Behlül’ü son kez uyaracaktır.

Adım adım ölüme yaklaştığını hisseden Beşir’in son isteği karşısında çaresiz kalan Behlül, bir karar vermek zorundadır. Nihal’in Behlül’e sürpriz doğum günü yapmak istediğini öğrenen Bihter, güvenini yeniden kazanmak için büyük bir fırsat elde edecektir.
_NeRiSSa_
_NeRiSSa_
•Demir Baş •
•Demir Baş •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 733
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 3623
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 24/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

- Similar topics