Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mutlu evliliğin sırları

Mutlu evliliğin sırları Empty Mutlu evliliğin sırları

Mesaj tarafından ™ARDA™ Paz Mayıs 02, 2010 6:09 pm

Karim ve ben bir evliligi sonsuz yapmanin sirlarini kesfettik...Haftada iki kereMutlu evliliğin sırları Virgs güzel bir restorana giderizMutlu evliliğin sırları Virgs Lezzetli bir yemek gibisi yoktur...Sali günleri o giderMutlu evliliğin sırları Virgs Cumalari ben...
Ayri yataklarda yatariz...Onunki Ankara daMutlu evliliğin sırları Virgs benimki Istanbul da...
Karimi her yere götürürüm..Ama her seferinde dönüs yolunu bulur...
Yildönümümüz için karima nereye gitmek istedigini sordum... O da Uzun zamandir gitmedigim bir yer olsun dedi...Mutfagi önerdim.
Her zaman elele tutusuruz...Eger elini birakirsamMutlu evliliğin sırları Virgs hemen alisverise baslar...
Elektrikli blender iMutlu evliliğin sırları Virgs elektrikli tost makinesiMutlu evliliğin sırları Virgselektrikli
ekmek kizarticisi var... Bana diyor ki çok fazla ivir zivir var ve
oturacak tek biryer yok Ben de ona elektrikli sandalye aldim...
Şunu her zaman hatirlayin... Evlilik bosanmanin birinci nedeni...Istatistiksel olarakMutlu evliliğin sırları Virgs bosanmalarin %100ü evlilikle
basliyor...Mutlu evliliğin sırları Biggrin
Karima 18 aydir tek bir söz söylemedim...Onun sözünü hiç bir zaman kesmek istemem...
Son kavgamiz benim suçumdu...
Karim bana televizyonda ne var diye sordu...
Ben de toz dedim...
™ARDA™
™ARDA™
• Kalıcı üye •
• Kalıcı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 365
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 305
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 27

https://www.facebook.com/texascityy

- Similar topics