Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bir şarkı bu ne hicaz ne de caz, yaşanır matemi kaybolan ufukta.. ağlama sevgilim bu senin eserin, siyahın matemi ağlayan gözlerin..

bir şarkı bu ne hicaz ne de caz, yaşanır matemi kaybolan ufukta.. ağlama sevgilim bu senin eserin, siyahın matemi ağlayan gözlerin.. Empty bir şarkı bu ne hicaz ne de caz, yaşanır matemi kaybolan ufukta.. ağlama sevgilim bu senin eserin, siyahın matemi ağlayan gözlerin..

Mesaj tarafından GoDFaTHeR C.tesi Mayıs 22, 2010 10:46 pm

bir şarkı bu ne hicaz ne de caz, yaşanır matemi kaybolan ufukta..
ağlama sevgilim bu senin eserin, siyahın matemi ağlayan gözlerin..

- uzak dur yakınıma, bu mesafe beni bozar, kimseler yaklaşmasın, yalnızlık paylaşılmaz..!

- yalan dostum aşk die bişey yok, aşk dediğin 3 günlük eğlence, bilemedin 5 gün sürsün, kapılıpta sürünen çok.!

- sen bunu zaten biliyordun.. hergün hergün aşkı yeni baştan yazdın .
belki kanım boşa aktı, belki kırmızı bir kurdeleydi kanım..

- kayboldum yolumu kaybettim ben, oyunu kaybettim, dolanır durur ruhum..

- gece avutmuyor, gönlüm unutmuyor, dokunduğum hiç bir ten senin gibi kokmuyor..

- yalan söyleme! bak gözlerime, bitmiş olamaz. yokla ceplerini, aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz..

- inan çok çalıştım bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için..

- elimde bir kitap sayfaları ise hayat, tek tek çeviriyorum hepsi bayat..

- ağlarım ben boşa geçen yıllara, sarhoş gibi harcanmış tüm anlara..

- kan ve ateş küfrediyor tüm masallara, yas tutuyor melekler karanlığımıza, ve nasırlaşmış yüreğinle sen aciz dünya..

- yalnızlık benim eski sevgilim, yalnızlık benim en vefalı yarim, ben onu kimler için terkettim, o beni bırakmıyor..

- bu son olsun, yüreğim huzur bulsun, daha fazla nefret edemem kendimden, yarınları öldürdüm nefretim kederimden..

- at savur at sevdayı bir yere fırlat, bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat..

- susma söyle nasıl yaşar böyle insan, susma konuş hadi anlat büyük
insan.. söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle kaldırıp atardık ya
sevdayı..

- aşkın gözü kör olabilir ama inan bana karnı açtır.. bir isim verilmemiş bir aşk üçüncü tekillere muhtaçtır..

- korkmuyorum artık senden gece, korkmuyorum hiç karanlık, üzerime gel istersen, sar beni, ben kaçıp gitmem..

- kapatmıştım kalbimin kapılarını ama sen geldin araladın bıkmıştım bu zalim yalan hayattan beni sen hayata bağladın..

- bilmezdim bir daha bir daha seveceğimi, yine öğrettin bana sevmeyi,
yeniden doğdum senle öğrendim yürümeyi, ne olur bırakma ellerimi..
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics