Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MükemmeL bi Aşk hikayesi

2 posters

MükemmeL bi Aşk hikayesi Empty MükemmeL bi Aşk hikayesi

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Paz Mayıs 02, 2010 4:56 pm

Bir otobüs duraginda karsilasmislardi ilk kez…. Biri tipta okuyorduMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll öbürü
mimarlikta. O ilk karsilas...madan sonraMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bir kereMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bir kereMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bir kere daha
karsilasabilmek içinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll hep ayni saatteMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll ayni duraktanMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll ayni otobüse bindiler.
GençtilerMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll çok genç… Birbirileriyle konusacak cesareti bulmalari biraz
zaman aldi ama sonunda basrdilar. Ikisi de her sabah otobüse bindikleri
semtte oturmuyorlardi aslinda. Delikanli arkadasinda kaldigi için o duraktan
binmisti otobüseMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll kiz ise ablasinda…. Sirf birbirilerini görebilmek içinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll
her sabah erkenden evlerinden çikipMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll sehrin öbür ucundaki o duragaMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll onlarin
duragina geldikleriniMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll gülerek itiraf ettiler bir süre sonra…
Okullarini bitirince hemen evlendiler. Mutluydular hem de çok mutlu… Bazen
issizMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bazen parasiz kaldilar ama öylesine siki kenetlenmisti ki yürekleri
ve elleri hiçbir seyi umursamadilar. Ayin sonunu zor getirdikleri günlerde
de ünlü bir doktor ve ünlü bir mimar olduklarinda da hep mutluydular. Zaman
asimina ugrayanMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll aliskanliklara yenik düsenMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll banka hesabinda para kalmadigi
için ya da tam tersine o hesabi daha da kabarik hale getirmek uguruna
bitip-tükeniveren sevgilerden degildi onlarinki… Günler günleriMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll yillar
yillari kovaladikça sevgileri de büyüdüMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll büyüdü… Tek eksikleri
çocuklarinin olmamasiydi. Zorlu bir tedavi sürecine ragman çocuk sahibi
olmayincaMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “bütün
mutluluklarin bizim olmasini beklemekMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bencillik olur” diyerek devam ettiler
hayatlarina. Çocuk yerineMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll sevgilerini büyüttüler… “Senin için ölürüm”
derdi kadinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll simsiki sarilip adama ve adma “HayirMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll ben senin için ölürüm”
diye yanit verirdi hep…
Bazen eve geldigindeMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll aynanin üzerinde bir not görürdü kadinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “Bir tanemMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll
kütüphanenin ikinci rafina bak….” Kütüphanenin ikinci rafinda baska bir
not olurduMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “Mutfaktaki masanin üzerine bak ve seni çok sevdigimi sakin
unutma” Mutfaktaki masadanMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll salondaki dolaba sevgi dolu notlari okuya okuya
kosturan kadinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll sonunda kimi zaman bir demet çiçekMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll kimi zaman en sevdigi
çikolatalarMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll kimi zaman da pahali armaganlarla karsilasirdi… Aldigi
hediyenin ne oldugu önemli degildi zaten….
Hayat ne kadar hizli akarsa aksinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll isleri ne kadar yogun olursa olsun hep
birbirlerine ayiracak zaman buluyorlardi bulmasina ama kirkli yaslarin
ortalarina geldiklerindeMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll daha az çalismaya karar verdiler. AdamMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll hastaneden
ayrildi ve muayenehanesinde hasta kabul etmeye basladi. Kadin da mimarlik
bürosunu kapadi ve sadece özel projelerde görev aldi. Artik daha fazla
beraber olabiliyorlardi. Bir gün sahilde dolasirkenMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll harap durumda bir ev
gördü kadinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll üzerinde “satilik” levhasi asili olan. “Ne dersinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bu evi
alalim mi?” dedi adama. “Bu viraneyi yiktirirMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll harika bir ev yapariz.
Projeyi kafamda çizdim bile. Kocaman terasi olanMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll martilari kahvaltiya davet
edecegimiz bir deniz evi yapalim
burayi…” “Sen istersin de ben hiç hayir diyebilirmiyim?” diye yanit verdi
adam. “Amerika’daki tip kongresinden döner dönmez ararim emlakçiyi… Kaç
para olursa olsunMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll burasi bizimdir artik….”
Sadece bir hafta ayri kalacaklarini bildikleri haldeMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll ayrilmalari zor oldu
adam Amerika’ya giderken.Her günMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll her saat konustular telefonla. Gözyaslari
içinde kucaklastilar havaalaninda. Fakat birkaç gün sonraMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll kocasinda bir
tuhaflik oldugunu fark etti kadin. Eskisi kadar mutlu görünmüyorMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll
konusmaktan kaçiniyordu. Onu neselendirmek içinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll sahildeki evi hatirlatti ve
çizdigi projeyi verdi kadin ama hiç beklemedigi bir cevap aldi: “CanimMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll o ev
bizim bütçemizi asiyor. Sen en iyisi o evi unut…”
MutsuzlukMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll mutlulugun tadina alismis insanlara daha da aciMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll daha da çekilmez
gelir. KadinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll hiç sevmedi bu beklenmedik misafiri. Derdini söylemesi için
yalvardi adamaMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “Senin için ölürümMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll biliyorsunMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll ne olur anlat” diye dil
döktü bos yere… Yillardir sevdigi adamMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll duyarsiz ve sevgisiz biriyle yer
degistirmisti sanki. Ona ulasmaya çalistikçaMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll beton duvarlara çarpiyordu
kadinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll her çarpmada daha fazla kaniyordu yüregi…
Bir günMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll çocuklugununMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll gençliginin ve bütün hayatinin birlikte geçtigi
arkadasina dert yanarkenMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “Artik dayanamiyorumMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll sana söylemek zorundayim”
diye sözünü kesti arkadasi. “OMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll seni aldatiyor. Is yerimin tam karsisindaki
restoranda genç bir kadinla yemek yiyiyor her öglen. Sonra sarmas dolas
biniyorlar arabaya….”
“SusMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll sus çabukMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll duymak istemiyorum bu yalanlari” diye bagirdi kadin. Onca
yillik arkadasiniMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll kendisini kiskanmakla suçladi…. Ertesi günMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll ögle vakti
o restoranin hemen karsisinda bir köseye sindi sessizce ve peri masallarinin
sadece masal oldugunu anladi… Kocasinin eskiden ayni hastanede çalistigi
genç çocuk doktorunu tanidi hemen. Bazen evlerinde agirladiklari kadina
nasil sarildigini
gördü adamin…
Aksam kocasi eve gelir gelmezMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bazen bagiripMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bazen aglayarakMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bazen ona
simsiki sarilip bazen de yumruklayarak haykirdi suratina her seyi. Inkar
etmedi adam. Zamanla duygularin degisebildigiMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll insanlarin orta yasa
geldiklerinde farklilik aradigi gibi bir seyler geveledi agzinda ve bavulunu
alip gitti evden. Kapidan çikarkenMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “son bir kez kucaklamak isterim seni”
diyecek oldu ama kadinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “defol” dedi nefretle…
Ilk celsede bosandilar… Modern bir ask hikayesinin böyle son bulmasina
kimse inanamadi. Arkadaslarinin destegiyle ayakta kalmaya çalisti kadin.
AdaminMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll sevgilisiyle birlikte Amerika’ya yerlestigini ögrendi. Bazen yalniz
kaldigindaMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll onu hala sevdigini hissedinceMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll aglama nöbetleri geçiriyorMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll askin
yeriniMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll en az onun kadar yogun bir duygu olan nefretin almasi için dua
ediyordu.
Aradan bir yil geçti… Her seyin ilaci oldugu söylenen zaman bileMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll kadinin
derdine çare olamamisti. Bir sabahMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll israrla çalan zilin sesiyle uyandi.
Kapiyi açtigindaMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll karsisinda o kadini gördü. “SenMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll buraya ne yüzle
geliyorsun” diye bagirmak istedi ama sesi çikmadi. “LütfenMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll içeri girmeme
izin verMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll mutlaka konusmamiz gerekiyor.” dedi genç kadin. Kanepeye ilisti ve
zor duyulan bir sesle konusmaya
basladi: “Hiçbir sey göründügü gibi degil aslinda. Çok üzgünüm ama o bir
saat önce öldü. Geçen yil Amerika’daki kongre sirasinda ögrendi hastaligini
ve yaklasik bir senelik ömrü kaldgini. Buna dayanamayacaginiMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll hep söyledigin
gibi onunla birlikte ölmek isteyecegini biliyordu. Seni kendinden
uzaklastirmak içinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll benden sevgilisi rolünü oynamami istedi. Ailesine de
haber vermedi. Birlikte Amerika’ya yerlestigimiz yalanini yaydi. Oysa ilk
karsilastiginiz otobüs duraginin karsisinda bir ev tutmustu. Tedavi görüyor
ve kurtulacagina inaniyordu ama olmadi. Gece fenalasmisMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll bakicisi beni
aradiMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll son anda yetistim. Sana bu kutuyu vermemi istedi…” Gözlerinden
akan yaslari durduramayacagini biliyordu kadin. Hemen oracikta ölmek
istiyordu. Eline tutusturulan kutuyu açmayi neden sonra akil edebildi.
Itinayla katlanmis bir sürü kagit duruyordu kutuda. Ilk kagittaMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “Lütfen
bütün notlari sirayla oku bir tanem” diyordu… Sirayla okudu; “Seni çok
sevdim”MükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “Seni sevmekten hiç vazgeçmedim”MükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll “Senin için ölürüm derdin hepMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll
dogru söyledigini bilirdim.” “Fakat benim için ölmeni istemedim” “Simdi bana
söz vermeni istiyorum.” “Benim için yasayacaksinMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll anlastik mi?” son kagidi
eline alirkenMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll kutuda bir anahtar oldugunu gördü kadin… Ve son kagitta
sunlar yaziliydi:
“Sahildeki evimizi senin çizdigin projeye göre yaptirdim. Kocaman terasta
martilarla kahvalti ederkenMükemmeL bi Aşk hikayesi Virgulll ben hep seni izliyor olacagim….”
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

MükemmeL bi Aşk hikayesi Empty Geri: MükemmeL bi Aşk hikayesi

Mesaj tarafından Qarizma Ptsi Mayıs 03, 2010 11:09 am

tşkLer.
Qarizma