Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım

2 posters

Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Empty Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım

Mesaj tarafından GoDFaTHeR C.tesi Mayıs 01, 2010 5:13 pm

Adimlarimi kucuk kucuk atiyorum bu sefer Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul biliyorum ucurumun kenarindayim ..
Ve bilirim ki her an sensizligin zemininden kendimi ucuruma atabilirim . .
Ben kendimi sen'li aksamlara kelepceledim Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul ve oyle bir sey ki her gecen gun benligimi karaliyorum.
Senliklerim basda olmak uzere Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul Sehr-i IstanbuL a gozlerimi dikiyorum ..
Duydum ki ; cok asiklar gormus .. destanlar yazmis onlarin adina .
Gordum ki ; cok sevenleri ayirmis . . Huzun dolu bu sehir Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul ask kokulu .. Ben yinede seni ona emanet ediyorum ..
Sen'ligin ben'ligime kazindigindan beri Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul heryer Sen'sin Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul IstanbuL ' da sensin Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul buralarda S e n ' s i n ...
Sevdigime iyi bak Huzn-u sehir Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul ask-i sehir .. I S T A N B U L /...

Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Islamic5
(...)
Ummadigim zamanda korkularimla tanisdim . Oylesine sessiz sessiz
sizdilarki icime farkinda olmadan kendimi kapdirdim . Kaygan zeminli
korkularimin ustunde durmakdan yoruldugum zamanlarda Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul bir ses bekledim yanibasimda Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul bir fisilti yada ugultu . . ama hep yanildim ! Ne sesi cinladi kulaklarimda Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul
nede bir sozu beliriverdi aklimin sen odalarinda . Ben kendime simsiki
sarilsamda kendime bir turlu kendime yetemedim . Y A L N I Z D I M .
Kendimi sensizlige alistirmak zorundaydim Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul
evet alistirdim ; fakat orada da hep y a n i l d i m .. Iste asl'nda o
zaman sana daha cok ihtiyacim varmis anladim . . Evet o zaman anladigim
gibi . . Ihtiyac duyulan tek sey sen'din . Ama yokdun . .
Yalnizligimle Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul sessizligimle Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul sensizligimle .. Cirpinmakdan yoruldum ..
Ben her gece agiz kavgalarimi icimde bir firtina kopar seklinde sessizligime yapdim . .
Kan kusdum . . . M a t e m doldu yuregime ! Kanrevan yuregim hep seni
ansada .. hep seni haykirsada icden ice . . Ozlemine bir hancer gibi
sapladilar yuregime yuregime .. Karsi cikamadim .. Dermanim yokdu ..
Tek sen'din derdime derman olan ... Peki ya sen nerdeydin ? Neler
yapmakdaydin ?
Korkularimin ustune telaslar derken Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul benligimi kaybetmekden korkdum .. Ben sen olmusdum cunku Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul ben seninle yeniden dogmusdum .. Ve bir ah misali gibi t u k e n i y o r u m ..
Bir yanim eksik Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul bir yanim yarim
Seni IstanbuL'a emanet ediyorum ..

Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım E928e3d6
(..) Bikmis olmali ki yurek Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul seni anlatamiyor kagitlara . . . Bende ki daglari asmis sevdani Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul askini ..
Dedim ya hani '" Kisa cumlelere anlam yukluyorum ; S E N olup cikip geliyorlar karsima " . . .
Her cumle Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul her satir Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul her misra seni anlatmakda .. seni anmakda ..
Ben usanmiyorum ya seni anlatmakdan Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul sevdan sayesinde buyuyorsun gozumde . . .
''Beni Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Virgul sana o kadar yaklaştırdın ki : Seni ben sandım.''

Korkunun sebebi belli olsa gerek ; . . . . . . . 3 Nokta misali uzayip da gorek !
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım Empty Geri: Beni sana o kadar yaklaştırdın ki Seni ben sandım

Mesaj tarafından Qarizma C.tesi Mayıs 01, 2010 11:11 pm

Adminim PayLaşm İçin tşkLer.. qzL Şiir
Qarizma
Qarizma
• Kalıcı üye •
• Kalıcı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 435
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 275
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10

- Similar topics