Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

erkeklerın evlenılebılecek kız modeli

erkeklerın evlenılebılecek kız modeli Empty erkeklerın evlenılebılecek kız modeli

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Cuma Mayıs 21, 2010 10:09 pm

1.65 boylarındaerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll
iri yeşil gözlü (mümkünse mevsimsel olarak güneşe göre rengi değişebilsin)
minik çeneerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll bıdık burunerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll
öpülesierkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.
ince bir boyunerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll
saçlar uzun beline doğru şöyleerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll esmer
yarım washinton portakalı büyüklüğünde (avuçtan taşmayacak...) gögüsler. (80 - 85 ayarında yani)
gergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...)
bel bölgesindeki kemikleri belli olmasın hafif basenler şöyle (hatun dediğin ele gelecek...)
hafiften iri kalçalar (basenlerle uyum içinde olacakerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll kalp şekli yakalanabilirse enfes olur)
düzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)
ince ayak bilekleri
37 yada 38 numara ayaklar
bakımlı parmaklarerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll pembe topuklar

fiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

gelelim huyuna suyunaerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll
1 kere eğitimli olmalıerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll mesela kütüphanecilikerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll işletmeerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll iktisaterkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll dietisyen mesela
2 benden az kazanmalı (uçurum olmadanerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll misal ben 1milyar kazanıyorsam oda 700m olsun)
3 aşret bir kız olsunerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll oturmayı kalkmayıerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll büyüklerine hürmet etmeyi bilsin.
4 herşeye peki demesin ama orta noktada buluşmayıda bilsin
5 deli gibi aşık olsun bana etrafdaki daha iyi alternatiflerle bana boynuz takmayacak kadar sevsin beni
6 anne vasıflarına sahip olsun şevkat göstermeyi bilsin (kendi isteyince anne olucakerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll ısrar etmeyecez...)
7 acımızdan ölmeyecek kadar yemek pişirmeyi bilsin yeter (misal yumurtaerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll pilaverkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll makarna)
9 hanım hanımcık giyinsin. (öyle g-stringerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll göbeği açık gömlek tişört olayı bize ters)
10 dinlemeyi bilsin aynı zamanda kendini dinlettirsin benimle ağlasın benimle gülsün.
11 damak zevkimiz birbirine yakın olsun. yemeğe çıktığımızda birimiz aç kalmasın
12 yapmacık/yalancı olmasınerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll sevdiğine sevdimerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll sevmediğine sevmedim diyebilsin.
13 arkadaşlarımı sevsinerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll arkadaşlarımın kız arkadaş/eşlerini sevsinerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll sevmesede katlanabilsin.
14 ailesi çok zengin olmasın ama bize muhtaç durumda da olmasınlar.
15 ailesi çocuk sever olsun torunları üstlerine atıp tatile gidebilelim.
16 beni çevremdeki hatunlardan kıskansınerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll zaman zaman bu yüzden bana trip yapsın.
17 eski erkek arkadaşlarının büyük bir kısmı ölmüş olsun. ölmemişler evli ve çocuklu olsun görüşmeyelim.
18 kitap okusunerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll banada döve döve okutsun. entellektüel birikimi olsun ama entel olmasın.
19 öyle kulağına göbeğine metal şeyler takmasın
20 hiç bi yerinde dövme olmasın
21 metal müzik dinlemesin
22 evde eğlenmeyi tercih etsin ama dışarda da eğlenmeyi bilsin
23 cebinde faturalı hat kullansınerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.
24 yogaerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll solaryumerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsinerkeklerın evlenılebılecek kız modeli Virgulll güzellik salonuna gitsin.
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics