Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin !

Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Empty Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin !

Mesaj tarafından CryDewıL Paz Mayıs 02, 2010 12:51 pm

Yanıbaşında dururken unutulur mu sevilen ? Yoksa uzaklarda onsuz yaşarken mi ? Hangisi daha az acı verir ? Başkalarına gittiğini görmek mi Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll yoksa sesini bile duymadan nefes alıp vermek mi ? Hangisi daha çok acıtır peki canımı ? Sensiz olmak mı Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll bensiz olmak mı ? Sen benim kalbimi Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll benliğimi alıp gitmişken ben nasıl zevk alırım ki bu hayattan ? Nasıl gülerim ağlarken doya doya … Kalbim sendeyken nasıl severim bir başkasını …

Keşke demek ne kadar koysada insana sen hayatımdayken ‘keşke’lerle tanıştım. Sen gittin Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll sen beni bırakıp gittin Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll ama keşkelerin gitmedi.. Keşke sana bağlanmasaydım deli gibi ! Keşke seni her şeyim yapmasaydım ! Keşke sana verdiğim değerin birazınıda senden görseydim.Keşke zaman canımı bu kadar acıtmasaydı.. Gittiğim heryerde senden bir iz ve arkadaşlarımın dilinde hala ‘biz’ olmasaydık.Herkes senden bahsederken ben ‘unuttum artık’ demekten sıkıldım ! Unuttum deyip unutamamaktan Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll gözlerimin dolmasından !

Artık senden haber bile alamıyorum. Nerdesin Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll kiminlesin Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll kimlerin canını daha aldın ? Kaç kişiyi daha yaktın kim bilir ? Ama artık kalbimi acıtmıyorsun galiba.. Neler hissettiğimi anlayamıyorum.. Ama ‘evet ‘ kaLbim acımıyor ! Çünkü o bende değil .. Sende olmayan bir şeyi nasıl hissedersin ? Nasıl yakabilir ki canını ? Sadece kaybettiğin için üzülürsün.. Ve boş boş yaşarsın.. Yaşamak için Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll başkalarına ayakta olduğunu göstermek için !

Şimdi ben yaşıyorum .. Neden Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Virgulll nasıl yaşadığımı bilmeden. Arkadaşlarım ve ailem için.. Ve birgün seni gerçekten unutmak için !
CryDewıL
CryDewıL
• HızLı üye •
• HızLı üye •

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 138
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 101
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 01/05/10
<B>Yaş</B> Yaş : 28

- Similar topics