Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Empty Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim

Mesaj tarafından GoDFaTHeR Çarş. Mayıs 05, 2010 12:54 am

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Sana
gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür!!!

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Akıllı
olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim
olsun

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Deniz
kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Gül
nedir ki? Solup gider Gün nedir ki? Gelip gider Ateş nedir ki? Söner
biter Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg
Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende
Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var
Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Sana
Ne Demeliyim BilmiyorumGüneşim Desem Güneş BatıyorHayatım Desem Hayat
KısaGülüm Desem Oda SoluyorSana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENınle
YaşIyO

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Sen
benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg
kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek
sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada
ölüm,aşkım

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Sen
dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu
dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg SENI
SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGILSENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg BEN
SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN

INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI
GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg SEN
GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg GUNUN
24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI
RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR

Mutluluklar seninle olsun Yanlızlıklar benimle GitAma birgün aklına
geleceğim!

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Hani
gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri
ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır
ya seni anlatır

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Aşk
dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır Maksat bir
sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Seni
yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım Seni 10 kişi seviyorsa
onlardan biri benim Seni bir kişi seviyorsa o benim Eğer seni hiçkimse
sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!

Bırakıp gittin beniSeni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama
unutmayı asla

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam,
kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Eğer
Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim
Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDıM

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Bana
'' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün
gerceklerine değişmeye razıyım

GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM GOZLERINDEN DOGUP,
YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg SERT
RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI

HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM
ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE

AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE
SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg En
büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak
ilik en sert kemiğin içinden çıkar

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Gülmek
senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan
olsun

Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum Ama tek farkın
onlardan milyonlarca var Ama sen bir tanesin

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim Askg Dün
güllerle seni karşılaştırdım Güller güzel ama sen daha güzelsin Bütün
vücudumu ateşlere at yansın Ama sadece kalbim kalsın Çünkü içinde sen
varsın bir tanem

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirirTipki
rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi"

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni
koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm br>
Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan
kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi
ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni
'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Bir gün bir rüzgar eserse oralaraBenim sana olan sevgimi fisildarsa
kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla
Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem
olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler
Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur
sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni
koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm"

Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki
ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim"

Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasinsevda hep seni
bulsun,ama seni yaralamasinmutluluk hep yüregine dolsun,ama beni
unutturmasin"

Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden
bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene
dek sevdalara

Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden
ba$kasini gormeyen ben

Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla
sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin
hic aglamazdim

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin
geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni
düsünmek icin geceyi bekleyen ?

Ölsen bile benden kurtulamazsin Kefen olur bedenini sararimYagmur olur
üzerine yagarimÇiçek olur mezarinda açarim Ölsen bile benden
kurtulamazsin

Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi
sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende
unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim

Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz Sen Kalp Hirsizi Oldugun için ,
Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için

Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye
birakiyorum ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o
kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal
asildir

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla
serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü
ben o rüzgardayim
GoDFaTHeR
GoDFaTHeR
Farkımız*Tarzımız*
Farkımız*Tarzımız*

<B>Mesaj Sayısı</B> Mesaj Sayısı : 3016
<B>Rep Sayısı</B> Rep Sayısı : 455
<B>Kayıt tarihi</B> Kayıt tarihi : 30/04/10

https://kopuk1.forum.st

- Similar topics